„Neptūnas-Akvaservis“ krito Šakiuose

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-3) Šakiuose gavo skaudžią pamoką – uostamiesčio ekipa per lemiamas pusantros minutės neišsaugojo 9 taškų persvaros bei turėjo pripažinti „Vytis“ (5-1) pranašumą.

Šakiečiai susitikimą baigė spurtu 12:0, o sėkmingą aikštelės šeimininkų atkarpą rungtynių pabaigoje vainikavo Šarūno Vingelio tolimas metimas, atvedęs „Vytį“ į pergalę 105:102 (24:22, 28:27, 25:33, 30:18).

Tomo Gaidamavičiaus auklėtinių neišgelbėjo ir fenomenalus pataikymas. „Neptūnas-Akvaservis“ pralaimėjimu pasibaigusiame mače realizavo 74 proc. dvitaškių (26 iš 35) bei 58 proc. tritaškių metimų (10 iš 17).

Pirmojoje susitikimo dalyje vyko atkaklus mūšis, o klaipėdiečiai į ilgąją pertrauką nusinešė minimalų pranašumą (51:50). Trečiajame kėlinyje Erikas Kubilius surinko 9 taškus, o tai „Neptūnas-Akvaservis“ komandai padėjo susikrauti dviženklę persvarą (84:72).

Saugų atstumą svečiai iš Klaipėdos laikė didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį, tačiau sugriuvo lemiamu metu. E. Kubiliaus nesportinė pražanga buvo paversta 4 taškais, „Vyčio“ gynėjas Karolis Kokoška smeigė tritaškį, o galutinį tašką padėjo Š. Vingelio tolima bomba.

Klaipėdos ekipoje nesėkmę pasibaigusioje dvikovoje išsiskyrė E. Kubiliaus ir Vytauto Šarakausko duetas. Anksti dėl prakirsto antakio vakar iš rungtynių su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pasitraukęs E. Kubilius šiandien vėl švietė ryškiausiomis spalvomis.

Gynėjas per 27 minutes pelnė 23 taškus (6/7 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Tuo metu veteranas V. Šarakauskas per 28 minutes pelnė 19 taškų (4/5 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Šiame susitikime uostamiesčio ekipai padėti vis dar negalėjo šlaunies traumą besigydantis kapitonas Deividas Anužis.

„Neptūnas-Akvaservis“: Erikas Kubilius 23 (31 naud. bal.), Vytautas Šarakauskas 19 (9 atk. kam., 33 naud. bal.), Klaidas Metrikis 18, Jonas Dumašius 10.

„Vytis“: Paulius Beliavičius (5/12 trit.) ir Šarūnas Vingelis (5/5 trit.) – po 23, Marijus Užupis 16, Karolis Brusokas 14.