„Neptūnas-Akvaservis“ išvargo pergalę namuose

Saugų pranašumą susikrovę, bet pačioje mačo pabaigoje puolime užstrigę Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (12-5) krepšininkai voš neišleido pergalės iš savo rankų.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 74:72 (20:22, 19;18, 16:16, 19:16) tik po atkaklios kovos įveikė Tauragės krepšinio klubo (8-9) pasipriešinimą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Tadui Sebežiovui pataikius dvitaškį, svečių deficitas siekė tik tris taškus – 62:65, bet tuomet jie dusyk paeiliui suklydo. Tuo pasinaudojęs Mantas Šerkšnas surinko penkis taškus paeiliui, Mindaugas Stašys dar paskui pridėjo keturis ir „Neptūnas-Akvaservis“ buvo priekyje – 74:66.

Kaip vėliau paaiškėjo, visgi tai buvo paskutinieji klaipėdiečių taškai. Per pusketvirtos minutės jie prametė šešis tolimus metimus, o į tai šešiais taškais paeiliui atsakęs Tauragės klubas, likus žaisti šešias sekundes, sugrąžino intrigą į rungtynes – 72:74.

Kitoje atakoje tauragiškių naujokas Artūrs Pelšs perėmė kamuolį iš Arūno Mikalausko, tačiau rezultatyviam išpuoliui nebeužteko laiko ir finalinė sirena skelbė Klaipėdos komandą pergalę savų žiūrovų akivaizdoje – 74:72.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 25, Mantas Šerkšnas 18 (6/14 metimai), Aidas Einikis 12 (4/13 metimai).

Tauragės krepšinio klubas: Paulius Morkeliūnas 15 (7/19 metimai, 11 atk. kam.), Rytis Pipiras 12, Tadas Sebežiovas ir Liudas Valantinas – po 10.