„Neptūnas-Akvaservis“ ir Kaune įveikė KTU studentus

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate antrą kartą per dvi dienas nugalėjo Kauno KTU studentus ir į savo sąskaitą įsirašė devintąją pergalę.

Priminsime, kad penktadienį Klaipėdoje kauniečiai buvo įveikti  29 taškų skirtumu - 85:56 (15:17, 31:18, 22:11, 17:10), o šeštadienį tie patys varžovai Kaune nugalėti 12 taškų skirtumu – 80:68 (15:15, 27:17, 22:13, 16:23).

Kaune klaipėdiečiai, kaip ir rungtynėse namuose, su KTU pirmąjį kėlinį dar tampėsi, tačiau antrąjį kėlinį užbaigė spurtu 10:2 ir susikrovė dviženklę persvarą - 42:32.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai pirmavo ir 20 taškų skirtumu - 56:36 ir jau ramiai, be didesnės įtampos, žaidė savo žaidimą.

KTU: Ignas Daukšys - 26 tšk. (9/15 dvit.), Medas Kuprijanovas - 13, Martynas Zigmantavičius - 10 (5/14 metimų).

„Neptūnas-Akvaservis“: Mindaugas Stašys - 21 (4/7 trit.), Aidas Einikis - 18 (6/6 trit.), Deividas Keburys - 15 (8 atk. kam.), Valdas Vasylius – 10 (3/4 dvit., 4/4 baudos, 3 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. balai), Jonas Dumašius – 6, Deividas Anužis – 5, Herkus Kumpys – 3, Dovydas Romančenko – 2 tšk.

Klaipėdiečius gelbėjo taiklūs tolimi metimai – Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pataikė net 14 tritaškių iš 25 (56 proc. taiklumas), kai tuo tarpu aikštės šeimininkai iš 18 tritaškių pataikė vos 4 (22 proc.).

„Neptūnas-Akvaservis“ su 9 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais išliko ketvirtoje NKL turnyro lentelės vietoje, o KTU su 2 pergalėmis ir 12 pralaimėjimų turnyro lentelėje žengia paskutiniai – keturiolikti.

Artimiausias NKL rungtynes namuose, Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10), „Neptūnas-Akvaservis“ žais lapkričio 25 dieną (šeštadienį) su NKL čempionais Marijampolės „Sūduvos-Mantingos" krepšininkais.