„Neptūnas-Akvaservis“ 2017 m. palydėjo įspūdinga pergale

Itin gražiu žaidimu, kovingumu ir atsidavimu bei užtikrinta pergale 2017 metų pabaigą pažymėjo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai. Šįkart Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 19 taškų skirtumu - 97:78 (25:19, 26:16, 30:20, 16:23) nukovė „Šilutės“ ekipą.

Klaipėdiečiai į Nacionalinėje krepšinio lygos (Mezon-NKL) turnyro lentelę įsirašė 15-ąją pergalę (yra patyrę 9 praaimėjimus), sukėlė daug džiugių emocijų savo sirgaliams ir dar labiau įsitvirtino ketvirtoje pozicijoje.

Šilutiškiai su 17 pergalių ir 7 pralaimėjimais užima trečiąją vietą, tačiau šįkart prieš itin kovingai nusiteikusius „Neptūno-Akvaservis“ vyrus atrodė blankiai ir intrigą sugebėjo išlaikyti vos vieną kėlinį.

Rungtynių nutraukų albumas ČIA.

Klaipėdiečiai, į priekį vedami karjeros rungtynes sužaidusių Arūno Mikalausko ir Valdo Vasyliaus, antrajame kėlinyje surengė įspūdingą spurtą 18:2 ir susikrovė 16 taškų praašumą - 51:35.

Šilitiškiai sunkiai tvardė emocijas ir kelis kartus už tai buvo nubausti techninėmis pražangomis.

Antroje rungtynių dalyje klaipėdiečiai vienu metu pirmavo ir 30 taškų skirtumu bei itin gausiai į Klaipėdos sporto rūmus susirinkę „Neptūno-Akvaservis“ sirgaliai tiesiog šėlo iš džiaugsmo bei mėgavosi nuostabiu klaipėdiečių žaidimu.

Nugalėtojus į priekį vedė karjeros rungtynes NKL sužaidęs Valdas Vasylius. Puolėjas per 28 minutes pelnė 24 taškus (12/17 dvitaškių), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus ir surinko 29 naudingumo balus.

V. Vasyliaus pavyzdžiu pasekė ir Arūnas Mikalauskas, kuris per 26 minutes įmetė 14 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), sugriebė 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir pasirodymą baigė su 35 naudingumo balais.

Mindaugas Stašys taip pat prie pergalės pridėjo 14 taškų, Mantas Šerkšnas (6 atk. kam.) surinko 10 taškų, Ignas Ramašauskas - 9, Jonas Dumašius (5 atk. kam.) ir Deividas Anužis - po 8 tšk.

„Šilutė“: Andrius Globys 21 (10 atk. kam.), Justas Nausėdas 17 (9 atk. kam.), Calebas Oetjenas 14.

Klaipėdiečiai akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių - 49:37.

Artimiausias NKL rungtynes „Neptūno-Akvaservis“ vyrai žais 2018 metų sausio 4 dieną (ketvirtadienį) išvykoje su Mažeikių „Ereliais“. Šią dvikovą iš Mažeikių nuo 18 val. tiesiogiai transliuos Delfi TV.

Kitas rungtynes namuose, Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) „Neptūnas-Akvaservis“ žais sausio 6 dieną (šeštadienį) 16 val. Joniškio „Delikatesu“.