„Neptūnas“ – „Betsafe–LKL“ pusfinalyje

Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 77:71 (21:14, 16:22, 22:18, 18:17) pranoko Prienų „Skycop“ ekipą ir ketvirtfinalio seriją laimėjo rezultatu 2-1.

Klaipėdiečiai pusfinalyje lauks Vilniaus „Ryto“ bei Utenos „Juventus“ poros nugalėtojo. Pirmosios serijos rungtynės „Švyturio“ arenoje įvyks trečiadienį 18.50 val.

Uostamiesčio ekipoje pergalingame mače išsiskyrė pelnytų taškų bei pataikytų tritaškių asmeninį rekordą užfiksavęs Gytis Masiulis. 21-erių puolėjas pataikė 5 tolimus metimus iš 7, pelnė 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei surinko 32 naudingumo balus.

Pirmoje mačo dalyje vyko permaininga kova, kurioje „Neptūnas“ buvo įgijęs 9 taškų persvarą, tačiau į ilgąją pertrauką nusinešė minimalų pranašumą – 37:36.

Per pirmuosius du kėlinius šeimininkų gretose rezultatyvumu išsiskyręs ir 11 taškų pelnęs Gytis Masiulis žibėjo ir po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje „Neptūno“ puolėjas įsmeigė du tolimus metimus, galingai įkrovė iš viršaus po Deivido Gailiaus perdavimo bei inicijavo „Neptūno“ spurtą 10:2.

Osvaldas Olisevičius likus 6 minutėms iki susitikimo pabaigos pelnė dvitaškį su pražanga, leidusį šeimininkas atitrūkti per dviženklį atstumą – 66:56.

Užtikrintai rungtynes užbaigę klaipėdiečiai pergalę šventė 77:71 bei tęsia kovą dėl „Betsafe–LKL“ apdovanojimų.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 25 (5/7 trit., 5 atk. kam., 32 naud. bal.), Jerai Grantas 14 (7/8 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. bal.), Lorenzo Williamsas 12, Deividas Gailius 8 (8 atk. kam.).

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 16, Mindaugas Lukauskis 14, Arnas Labuckas 13, Žygimantas Janavičius 10 (1/11 trit.).