Neįgalus irkluotojas Augustas Navickas laimėjo pirmąsias varžybas 2 km distancijoje

Rio de Žaneiro parolimpinių žaidynių dalyvis irkluotojas Augustas Navickas taip pat pradėjo 2017 metų varžybų sezoną. Pastaruoju metu Italijoje besitreniravęs sportininkas išbandė jėgas Pjemonto regiono taurės varžybose ir savo klasėje tvirtai užėmė pirmąją vietą.

Klaipėdietis 2 km nuirklavo per 10 min. 58,70 sek., o antrąją vietą užėmęs italas Simonė Baldinis atsiliko daugiau nei minute (11.59,70).

Tai buvo pirmasis A. Navicko oficialus startas 2 km distancijoje, nes iki šiol negalią turintys irkluotojai varžydavosi irkluodami 1 km.

„Tai buvo geras savo jėgų patikrinimas ir testas 2 km distancijoje. Gan nesunki ir įtikinama pergalė, bet vis tiek smagu nugalėti. Po dviejų savaičių laukia daug stipresni varžovai iš viso pasaulio“, - taip apie pirmąją sezono pergalę ir gegužės 12-14 dienomis vyksiančią tarptautinę Gaviratės regatą sakė A. Navickas.