Motokroso meistrai baigia sezoną

Baigėsi atvirasis Lietuvos motokroso čempionatas, trasose su kitų miestų atstovais lenktyniavo ir uostamiesčio sportininkai.

Šimtai įvairaus amžiaus motokrosininkų taškus šiemet rinko 5 etapuose, su lietuviais varžėsi ir pajėgūs sportininkai iš Latvijos, kurioje motokrosas populiaresnis nei pas mus krepšinis.

Medalį šių metų čempionate pavyko iškovoti vienam klaipėdiečiui - Saimonui Vespenderiui, kuris tarp 85 kubinių centimetrų (cc) galingumo motociklais važiavusių sportininkų užėmė 3 vietą. Tiesa, vienas perspektyviausių šalies lenktynininkų šiemet atstovavo Plungės "Žemaitijos" klubui, gimtojoje Klaipėdoje tobulėti jam labai sunku: miestas šiai sporto šakai dėmesio skiria kur kas mažiau nei žemaičiai ar biržiečiai, rokiškėnai, Kelmė, Pakruojis, Kėdainiai...

Ketvirtoje pozicijoje jaunių amžiaus grupėje šiemet buvo ir kitas "Žemaitijai" atstovaujantis klaipėdietis Erlandas Kuncė.

Tačiau Klaipėdos klubo "Kirai" atstovai taip pat pasirodė neblogai. Tarp jauniausiųjų dalyvių Ignas Andriuškevičius (50 cc) užėmė 4 vietą. "Open" klasėje, 9 vietą užėmė Andrius Šerkšnas.

Klaipėdiečiai šiemet lenktyniavo ir keturračiais motociklais - ATV klasėje miesto garbę gynė klubo "ATV Monstrai" nariai. Tarp pradedančiųjų Kęstutis Telmentas užėmė 11-ąją, tarp profesionalų Audrius Žukaitis - 25 vietą.

"Kirai" komandinėje įskaitoje su 245 taškais užėmė 13 vietą tarp 22 klubų, "ATV Monstrai" liko 20 vietoje (25 tšk.).

Sezoną Lietuvos motokrosininkai baigs šį savaitgalį Šiauliuose, kuriuose vyks paskutinės varžybos - "Miestų taurė". Klaipėdai čia atstovaus Tomas ir Andrius Šerkšnai, Darius Aukštuolis ir S. Vespenderis.