„Masters 1000“ serijos teniso turnyrą JAV laimėjo argentinietis Juanas Martinas del Potro

JAV vykusio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour Masters 1000“ serijos turnyro „BNP Paribas Open“ vienetų varžybų nugalėtoju tapo argentinietis Juanas Martinas del Potro.

Šeštąją vietą pasaulio reitinge užimantis 29-erių metų tenisininkas finale sekmadienį po 2 val. 42 min. trukusios kovos 6:4, 6:7 (8-10), 7:6 (7-2) įveikė pirmąją pasaulio raketę 36-erių metų šveicarą Rogerį Federerį.

R. Federeris šį turnyrą laimėjo 2004, 2005, 2006, 2012 ir 2017 metais.

J. M. del Potro už pergalę atiteko 1000 ATP reitingo taškų ir 1 340 860 JAV dolerių premija. R. Federeris pelnė 600 taškų ir 654 380 dolerių.

Šiame turnyre dalyvavęs 27-erių metų Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pirmajame rate 3:6, 4:6 pralaimėjo 18-mečiui Kanados atstovui Denisui Šapovalovui.

Turnyro prizų fondą sudaro beveik 8 mln. JAV dolerių.