Marija Šarapova antrą kartą laimėjo "French Open"

Paryžiuje vykstančio 113-ojo atvirojo Prancūzijos teniso čempionato ("French Open") moterų vienetų varžybas laimėjo aštuntoji pasaulio raketė 27-erių metų rusė Marija Šarapova. Ji finale šeštadienį po labai atkaklios kovos 6:4, 6:7 (5-7), 6:4 įveikė ketvirtąją pasaulio raketę 22-ejų metų rumunę Simoną Halep.

Mačas truko 3 val. 2 min.

Rusijos tenisininkė padarė net 12 dvigubų klaidų.

M. Šarapova "French Open" finale žaidė trečius metus iš eilės. 2012 metais rusė tapo šio turnyro nugalėtoja, o pernai lemiamoje kovoje 4:6, 4:6 pralaimėjo amerikietei Serenai Viljams (Serena Williams).

M. Šarapova laimėjo penktąjį "Grand Slam" turnyrą, o S. Halep šios serijos varžybų finale žaidė pirmą kartą.

Nugalėtojai atiteko 2000 Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingo taškų ir 1,65 mln. eurų (beveik 5,7 mln. litų) čekis.

Turnyro prizų fondą sudaro beveik 24 mln. eurų.

S. Halep pasaulio reitinge pakils į trečiąją, o M. Šarapova - į penktąją vietas.