Malaizijos "Grand Prix" lenktynes laimėjo vokietis Sebastianas Fetelis

2015 metų Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato antrąjį etapą - Malaizijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš antrosios pozicijos startavęs "Ferrari" komandos pilotas vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel).

Keturiskart pasaulio čempionas 27-erių metų Vokietijos lenktynininkas iškovojo 40-ąją pergalę savo karjeroje.

Antras finišavo iš pirmosios pozicijos lenktynes pradėjęs britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton, "Mercedes"). Čempiono titulą ginantis britas nuo nugalėtojo atsiliko 8,5 sek.

Trečiąją vietą užėmė vokietis Nikas Rosbergas (Nico Rosberg, "Mercedes", +12,3 sek.), ketvirtąją - suomis Kimis Reikenenas (Kimi Raikkonen, "Ferrari", +53,8 sek.), penktąją suomis Valteris Botasas (Valtteri Bottas, "Williams-Mercedes", +1.10,4), o šeštąją - brazilas Felipė Masa (Felipe Massa, "Williams-Mercedes", +1.13,5).

Pirmojo etapo nugalėtojas L. Hamiltonas išsaugojo pirmąją poziciją bendrojoje įskaitoje. Britas turi 43 taškus ir trimis taškais lenkia antrąją vietą užimantį S. Fetelį. Trečias žengia 33 taškus surinkęs N. Rosbergas.

Trečiasis čempionato etapas (iš 20) - Kinijos "Grand Prix" lenktynės - vyks balandžio 12 dieną.