LSKL čempionate siautėjo „Fortūnos“ žaidėjos

Lietuvos studentų krepšinio lygos merginų čempionate (LSKL) ketvirtąją pergalę iškovojo ir į pirmąją turnyro lentelės poziciją kilstelėjo Klaipėdos universiteto (KU) merginos.

Daivos Drungilienės treniruojamos kelių pastarųjų metų LSKL bronzos medalių laimėtojos pirmadienį savo aikštėje rezultatu 70:42 (16:14, 7:8, 29:11, 18:9) nugalėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) merginas.

Jono Kurševičiaus treniruojamos kaunietės Klaipėdoje aikštės šeimininkėms du kėlinius iš peties kibo į atlapus – komandos į didžiąją pertrauką iškeliavo klaipėdietėms pirmaujant vos 1 taško skirtumu – 23:22.

Po atokvėpio minutėlių pajūrio krepšininkės įjungė jau kur kas aukštesnę pavarą ir greitai susikrovė dviženklę persvarą – 52:30 bei jau ramiai kontroliavo situaciją.

KU ekipą į pergalę vedė LMKL bronzos medalių prizininkės Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės: Simona Dobrovolskytė – 15 taškų, Kristė Druskytė – 14 taškų, Roberta Mizgerytė – 13 taškų, Roberta Daraškevičiūtė – 10 taškų, Agnė Černeckytė – 7 taškai (7 rez. perd.).

Kauno komandos (1 pergalė, 4 pralaimėjimai, LSKL turnyro lentelėje - 4 vieta) gretose išsiskyrė 19 taškų pelniusi Goda Ziutelytė, 11 taškų pridėjo Jurgita Girdauskaitė, po 5 – Karolina Ambotaitė ir Ugnė Jurčiūtė.

Klaipėdietės laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 50:37.

Šios rungtynės buvo atkeltos iš gruodžio mėnesio.