LRT moterų rankinio taurė trečius metus iš eilės atiteko Kauno "ACME – Žalgiriui"

Šiandien Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ arenoje Kauno ACME – „Žalgiris“ ir Vilniaus „SM Tauras – Vilniaus kolegija“ susitiko 2014 m. LRT moterų rankinio taurės finale.

Vakar vykusių pusfinalio varžybų metu Vilniaus „SM Tauras – Vilniaus kolegija“ rezultatu 33:28 įveikė Kauno raj. HC „Garliava SM – CASCADA“ komandą, o „ACME – Žalgiris“ lengvose rungtynėse 39:32 iškovojo pergalę prieš Vilniaus LEU „Eglė – Šviesa“ rankininkes.

Rungtynės prasidėjo Kauno rankininkių spurtu ir sužaidus beveik keturias minutes nuo rungtynių pradžios „ACME – Žalgiris“ buvo priekyje rezultatu 3:0. Vyriausiasis „SM Tauras – Vilniaus kolegija“ treneris Andriejus Perovas po tokio staigaus varžovių spurto paprašė minutinės pertraukėlės. Vilnietėms Inesa Verbovik pirmąjį įvartį pelnė tik praėjus penkioms minutėms nuo rungtynių pradžios (1:4). Įpusėjus pirmajam kėliniui, galingai rungtyniavusios, kaunietės nuo varžovių buvo atitrūkusios jau 9-ių įvarčių skirtumu (14:5), o kėlinys pasibaigė švieslentėje degant rezultatui 23:11 „ACME – Žalgiris“ komandos naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje situacija nesikeitė. „ACME – Žalgiris“ demonstravo greitą žaidimą ir greitų atakų metu pelnė vieną įvartį po kito.

Rungtynes rezultatu 40:26 laimėjo ir trečią kartą iš eilės LRT moterų rankinio taurės laimėtojomis tapo Kauno „ACME – Žalgiris“ rankininkės.

Įvarčiai:

‚ACME – Žalgiris“: Neringa Palionytė, Gintarė Lydekaitė ir Audinga Kniubaitė – po 7, Gabija Vidūnaitė – 4, Elita Barkanovaitė, Dovilė Ilčiukaitė ir Simona Kazlauskaitė – po 3, Ingrida Šacikauskaitė, Ligita Kaselionytė ir Viltė Lubytė – po 2.

„SM Tauras – Vilniaus kolegija“: Inesa Verbovik – 15, Eglė Burakauskaitė – 5, Klaudija Šidlauskytė – 3, Greta Kavaliauskaitė – 2, Gerda Trušytė ir Ieva Balčiūnaitė – po 1.

Naudingiausia žaidėja nugalėtojų gretose buvo pripažinta Gabija Vidūnaitė , „SM Tauras – Vilniaus kolegija“ ekipoje naudingiausia žaidėja tapo Inesa Verbovik.