LLAF taurės varžybose Austra Skujytė iškovojo du aukso medalius

Vilniuje vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybose Atėnų olimpinių žaidynių vicečempionė septynkovininkė Austra Skujytė iškovojo du aukso medalius.

Austra buvo nepralenkiama šuolių į aukštį (1,87 m) ir rutulio stūmimo (16,13 m) rungtyse.

Vyrų šuolių į aukštį varžybose triumfavo Europos vicečempionas Raivydas Stanys. Jis peršoko į 2,2 metro aukštį iškeltą kartelę ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. R. Stanys LLAF taurės varžybose nugalėjo ketvirtąjį kartą iš eilės ir septintąjį per visą savo karjerą.

Aštuntus metus iš eilės LLAF taurės varžybas laimėjo Sonata Tamošaitytė, kuri triumfavo 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje.

Penktąjį kartą iš eilės LLAF taurę iškovojo trišuolininkė Jolanta Verseckaitė - 13,22 metro (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

LLAF taurės varžybose dėl traumų negalėjo dalyvauti sprinterė Lina Grinčikaitė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė ir trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė.

Pirmoje klubų grupėje pirmavo dvi SK "Casma" komandos - pirmosios sąskaitoje 10 139 taškai, o antrosios - 9527. Trečiąją vietą užėmė Klaipėdos SK "Nikė" (9077 tšk.). Antroje grupėje nugalėjo Marijampolės lengvosios atletikos sporto klubas.

Pirmoje miestų grupėje Vilnius (32 379 tšk.) pralenkė Kauną (32 096 tšk.). Tarp antros grupės miestų pajėgiausi buvo klaipėdiečiai, tarp rajonų - Marijampolės komanda.

LLAF taurės varžybų nugalėtojai:

60 m: Diana Džavachidis (Vilnius) 7,77 sek. ir Lukas Gaudutis (Kaunas) 6,90;

400 m: Eva Misiūnaitė (Kaunas) 58,04 ir Rokas Pacevičius (Kaunas) 50,75;

800 m: Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 2.08,.51 ir Vitalijus Kozlovas (Vilnius) 1.53,79;

1500 m: Vaida Žūsinaitė (Vilnius, Alytus) 4.29,78 ir Rimgaudas Morkūnas (Šiauliai) 4.01,97;

3000 m: Gintarė Zenkevičiūtė (Vilnius, Švenčionys) 10.09,86 ir Justinas Beržanskis (Šiauliai) 8.28,63;

60 m barjerinis bėgimas: Sonata Tamošaitytė (Kaunas) 8,44 ir Andrius Latvinskas (Kaunas, Marijampolė) 8,35;

aukštis: Austra Skujytė (Kaunas) 1,87 m ir Raivydas Stanys (Kaunas) 2,20;

tolis: Lina Andrijauskaitė (Kaunas) 6,17 m ir Tomas Vitonis (Kaunas) 7,84;

trišuolis: Jolanta Verseckaitė (Vilnius) 13,22 m ir Andrius Gricevičius (Kaunas) 15,.31;

rutulys: Austra Skujytė (Kaunas) 16,13 m ir Šarūnas Banevičius (Klaipėda) 18,20.