Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate - nauji rekordai ir klaipėdiečių pergalės

Telšiuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionate Klaipėdos "Viesulo" sporto centro auklėtiniai iškovojo visų spalvų medalius, o absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Klaipėdos sunkiosios atletikos sporto klubo auklėtinis Arnas Šidiškis.

Jis svorio iki 109 kg grupės varžybų dvikovėje surinko 345 kg (išrovė 155 kg, išstūmė 190 kg, treneriai Vincas Šlevinskis ir Algimantas Trajanauskas).

Tarp dailiosios lyties atstovių absoliučia nugalėtoja tapo Gintarė Bražaitė. Ši iš Anykščių kilusi, tačiau kartais Klaipėdoje besitobulinanti sportininkė svorio iki 71 kg varžybose išrovė 90 kg, išstūmė 112 kg ir dvikovėje surinko 202 kg. Stūmimo rungties ir dvikovės rezultatai - nauji Lietuvos rekordai.

Iš Klaipėdos merginų geriausiai pasirodė Eglė Puidokaitė, svorio iki 59 kg varžybose iškovojusi aukso medalį (dvikovės rezultatas - 122 kg, treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas).

Lietuvos vicečempionėmis tapo 15-metė Giedrė Vilkaitytė (iki 64 kg, dvikovės rezultatas - 121 kg, treneris Mantas Žvirblys) ir Ugnė Klumbytė (iki 76 kg, dvikovės rezultatas - 119 kg, V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas).

Bronzos medaliu svorio iki 64 kg grupės varžybose džiaugėsi Inga Znotinaitė (dvikovės rezultatas - 118 kg, V. Šlevinskis ir A.Trajanauskas).

Tarp vyrų tris aukso medalius iškovojo šie klaipėdiečiai: Vincentas Skirka (iki 73 kg, dvikovės rezultatas - 250 kg, V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas), Lukas Kordušas (iki 89 kg, dvikovės rezultatas - 282 kg, M. Žvirblys) ir Karolis Andrijauskas (iki 96 kg, dvikovės rezultatas - 293 kg, V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas).

Dar du mūsų atstovai kopė ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio: Oskaras Keraitis (vos 15 metų, iki 67 kg, dvikovės rezultatas - 187 kg, V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas) ir Mantas Knietas (per 109 kg, dvikovės rezultatas - 235 kg, Regimantas Norvilas).

Visi jie - Klaipėdos "Viesulo" sporto centro auklėtiniai.

Tiek vyrų, tiek moterų komandinėse įskaitose Klaipėdos komanda iškovojo antrąsias vietas. Tarp moterų klaipėdiečius aplenkė varžybų šeimininkė - Telšių komanda, o tarp vyrų - Marijampolė.

Tarp dailiosios lyties atstovių į trejetuką prasibrovė Gargždų sunkiaatletės, tarp vyrų treti liko Anykščių sportininkai.

ANTROS. Klaipėdai atstovavo ir gausus būrys sunkiosios atletikos dailiosios lyties atstovių. Mūsų merginos iškovojo visų spalvų medalius ir komandinėje įskaitoje tarp Lietuvos miestų užėmė antrąją vietą.