Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionais tapo Justinas Kinderis ir Karolina Gužauskaitė

Vilniuje vykusiame atvirajame Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionate aukso medalius iškovojo 2013 metų pasaulio čempionas Justinas Kinderis ir Karolina Gužauskaitė.

J. Kinderis vyrų varžybose surinko 1506 taškus ir už nugaros paliko du Latvijos atstovus - Pavelą Švecovą (1481 tšk.) bei Ruslaną Nakonečną (1472 tšk.).

Varžybose dėl traumos nedalyvavo antras pagal pajėgumą lietuvis Lukas Kontrimavičius.

Jaunimo (iki 21 metų) čempionato įskaitoje nugalėtoju tapo P. Švecovas. Antrąją vietą užėmė rusas Dmitrijus Vojevodinas (1378 tšk.), trečiąją - kitas Rusijos atstovas Viktoras Sauchas (1360 tšk.). Jojimo rungtyje nestartavęs lietuvis Konradas Kutys (995 tšk.) buvo ketvirtas.

Lietuvos moterų pirmenybėse geriausiai sekėsi 20-metei K. Gužauskaitei. Ji iškovojo titulus ir suaugusiųjų, ir jaunimo amžiaus grupėse. Du aukso medalius pelniusi sportininkė varžybose surinko 1387 taškus.

Sidabras atiteko Linai Batulevičiūtei (1347 tšk.), o bronza - Ievai Serapinaitei (1298 tšk.). Jaunimo įskaitoje I. Serapinaitė užėmė antrąją vietą, o trečioji atiteko jos sesei dvynei Emilijai Serapinaitei (1288 tšk.).

Čempionate nedalyvavo pasirengimą sezonui tik pradėjusi Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir susirgusi Gintarė Venčkauskaitė.