„Lietuvos ryto“ krepšininkai patyrė nesėkmę Krasnodare

Europos vyrų krepšinio taurės (EuroCup) turnyro aštuntojo turo rungtynėse C grupėje trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda išvykoje 68:77 (12:25, 13:19, 29:15, 14:18) pralaimėjo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) ekipai.

Šeimininkai dominavo pirmoje rungtynių pusėje ir po 20 min. pirmavo 44:25. Antroje mačo pusėje „Lietuvos ryto“ krepšininkai pademonstravo charakterį sugebėjo priartėti iki 3 taškų (58:61). Vis dėlto tuomet penkis taškus iš eilės pelnė šeimininkai, o per paskutines ketvirtojo kėlinio minutes vilniečiams nepavyko susigrąžinti iniciatyvos.

Vilniaus ekipai 21 tašką pelnė Krisas Kreimeris (Chris Kramer), 13 - Benas Medženas (Ben Madgen), 9 - Martynas Echodas (10 atk. kam.), po 7 - Džimis Beronas (Jimmy Baron) bei Rokas Giedraitis.

Šeimininkų gretose 17 taškų surinko Merdis Kolinsas (Mardy Collins, 9 atk. kam.), 12 - Rajanas Brokhofas (Ryan Broekhoff), 11 - Frankas Elegaras.

„Lietuvos rytas“ pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 27-37.

Pirmajame rate namuose vilniečiai varžovams pralaimėjo po pratęsimo 85:93.

Vietą kitame etape jau užsitikrinęs „Lietuvos rytas“ (4 pergalės/4 pralaimėjimai) C grupėje žengia trečias, o Krasnodaro klubas (7/1) yra pirmas.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ žais gruodžio 20 dieną namuose su Mariaus Grigonio atstovaujama Berlyno „Alba“ (Vokietija) ekipa.