Lietuvos rinktinė pralaimėjo čekams

Trečiadienį sužaistose draugiškose futbolo rungtynėse Lietuvos rinktinė išvykoje 0:3 (0:0) pralaimėjo Čekijos komandai.

Pirmajame kėlinyje kiek daugiau kamuolį kontroliavo šeimininkai, bet lietuviai patikimai gynėsi, o ir patys surengę keletą pavojingų kontratakų.

Antrojo kėlinio pradžioje lietuvis Simonas Paulius prasižengė baudos aikštelėje ir 48-ąją min. čekas Tomašas Horava realizavo 11 m baudinį. Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas per 15 min. pakeitė visą startinę sudėtį ir čekai tuo metu perėmė iniciatyvą.

65-ąją min. rezultatą padvigubino Jakubas Jankta (Jakub Jankto), o 79-ąją min. pasižymėjo Michalas Kržmenčikas (Michal Krmenčik).

Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato atrankos rungtynes sekmadienį žais išvykoje su Anglija.

Statistika.

ČEKIJA - LIETUVA 3:0 (0:0). Įvarčiai: Tomašas Horava (48 min. - iš 11 m), Jakub Jankto (65), Michal Krmenčik (79).

Geltonos kortelės: Deivydas Matulevičius (Lietuva, 59).

Teisėjas: Alain Bieri (Šveicarija).

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas Šetkus (Emilijus Zubas, 46), Mindaugas Grigaravičius (Arvydas Novikovas, 61), Arūnas Klimavičius (Tomas Mikuckis, 61), Linas Klimavičius (Valdemaras Borovskis, 46), Mantas Kuklys (Ovidijus Verbickas, 46), Vytautas Lukša (Tadas Kijanskas, 61), Deivydas Matulevičius (Nerijus Valskis, 61), Simonas Paulius (Artūras Žulpa, 61), Vaidas Slavickas (Rolandas Baravykas, 46), Vykintas Slivka (Tautvydas Eliošius, 61), Egidijus Vaitkūnas (Fiodor Černych, 61).