Lietuvos rinktinė Gruzijoje sutriuškinta 0:4

Šeštadienį Tbilisyje (Gruzija) sužaistose draugiškose futbolo rungtynėse Lietuvos rinktinė net 0:4 (0:4) pralaimėjo Gruzijos komandai.

Gruzinai dominavo pirmajame kėlinyje, kuriame ir pelnė visus keturis įvarčius. Antrajame kėlinyje lietuviai sugebėjo išlyginti žaidimą, bet rezultato pakeisti nepavyko.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Giorgis Papunašvilis (15 min.), Giorgis Kvilitaja (22), Valeris Quazaišvilis (31 - iš 11 min.) ir Giorgis Chakvetadzė (40).

Per visas rungtynes lietuviai neatliko nei vieno smūgio į gruzinų vartų plotą.

Lietuvos rinktinės gretose šiame mače debiutavo Danielis Romanovskis, Justas Lasickas ir Karolis Laukžemis.

Pasaulio (FIFA) reitinge Lietuvos rinktinė yra 147-a, o Gruzijos - 101-a.

Antradienį Lietuvos rinktinė išvykoje žais draugiškas rungtynes su Armėnija.

Statistika.

GRUZIJA - LIETUVA 4:0 (4:0). Įvarčiai: Giorgis Papunašvilis (15 min.), Giorgis Kvilitaja (22), Valeris Quazaišvilis (31 - iš 11 min.) ir Giorgis Chakvetadzė (40).

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas Šetkus, Vaidas Slavickas, Linas Klimavičius, Edvinas Girdvainis, Valdemaras Borovskis, Artūras Žulpa (Mantas Kuklys), Ovidijus Verbickas (Danielius Romanovskis), Arvydas Novikovas (Justas Lasickas), Fiodoras Černychas (Simonas Paulius), Darvydas Šernas (Karolis Laukžemis), Nerijus Valskis (Modestas Vorobjovas).