Lietuvos krepšininkai pasaulio jaunių čempionate nepateko į ketvirtfinalį

Kauno "Žalgirio" arenoje vykstančio antrojo pasaulio jaunių (iki 17 metų) vaikinų krepšinio čempionato penktojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Lietuvos rinktinė 82:92 (16:24, 16:18, 20:22, 30:28) pralaimėjo Argentinos krepšininkams.

Ketvirtąją nesėkmę patyrę lietuviai B grupėje užėmė penktąją vietą ir nepateko į ketvirtfinalį.

Po dviejų kėlinių mūsiškiai atsiliko 32:42, o 29-ąją min. skirtumas padidėjo iki 14 taškų 48:62. Po trijų ketvirčių komandas skyrė 12 taškų 52:64. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, lietuviai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 72:74, o, likus žaisti 2 min. 30 sek., skirtumas buvo minimalus 79:80. Tada argentiniečiai laimėjo atkarpą 9:1 ir, likus 21 sek., atitrūko 89:80 ir palaidojo Lietuvos komandos viltis iškovoti pergalę.

Pauliaus Juodžio vadovaujama Lietuvos komandai Edvinas Šeškus (9 atk. kam., 6 klaidos) pelnė 23 taškus, Ernestas Serkevičius - 18, Gediminas Žalalis - 11.

Trečiąją pergalę iškovojusioje Argentinos ekipoje 26 taškus surinko Gabrielis Dekas (Gabriel Deck, 9 atk. kam.), 20 - Rodrigas Hagas (Rodrigo Haag).

Į ketvirtfinalį pateko 1-4 vietas grupėje užėmusios komandos.