Lietuvos kanojininkams - auksas ir sidabras

Lenkijoje vykusiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų pirmajame etape Lietuvos atstovai iškovojo aukso ir sidabro medalius.

Dviviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje triumfavo Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis. Antrąją vietą finale užėmė Azerbaidžano, o trečiąją - Baltarusijos atstovai.

Šioje rungtyje dalyvavo aštuonios įgulos.

Vienviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje Jevgenijus Šuklinas iškovojo sidabro medalį. Jis nuo nugalėtojo ukrainiečio Jurijaus Čebano atsiliko tik 0,096 sek.

R. Labuckas finale finišavo penktas (+0,704).

Šioje rungtyje dalyvavo 25 sportininkai.

200 m vienviečių baidarių varžybų A finale Egidijus Balčiūnas finišavo šeštas. B finale aštuntas buvo Rytis Ptašnykas. Jis galutinėje įskaitoje tarp 33 dalyvių liko 17-as.

200 m dviviečių baidarių varžybose Dovilė Sudeikytė ir Roberta Daunoraitė liko priešpaskutinės, aštuntos.

500 m vienviečių baidarių varžybų B finale Andrejus Olijnikas finišavo septintas ir galutinėje įskaitoje tarp 30 dalyvių liko 16-as.