Lietuvos jaunimas išbandė jėgas Minske

Europos futbolo čempionato susitikimui su Gruzija besiruošianti Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė penktadienį Minske kontrolinėse rungtynėse susitiko su Baltarusijos bendraamžiais. Baltarusijos futbolo federacijos komplekso aikštėje vykęs susitikimas baigėsi lygiosiomis - 0:0.

Mūsų šalies rinktinei atstovavo nemažai esamų ir buvusių Klaipėdos "Atlanto" žaidėjų. Komandos kapitono raištį ryšėjo atlantietis Domantas Šimkus, rungtyniavęs pirmajame kėlinyje. Visą susitikimą žaidė "Atlanto" gynėjas Ričardas Šveikauskas, kuris šiemet buvo paskolintas "Palangos" ekipai. Vartus pirmajame kėlinyje gynė eksatlantietis Marius Adamonis, turintis ilgalaikį kontraktą su Italijos "Lazio" klubu. Puolime pirmajame kėlinyje darbavosi ir praetyje žinomo uostamiesčio futbolininko Kęstučio Ruzgio sūnus Manfredas.

Lietuvos jaunimo rinktinės vyriausiasis treneris Caritas Falchas Minske leido pasireikšti visiems žaidėjams, išskyrus nedidelę traumą turintį atlantietį Skirmantą Rakauską ir vartininką Arijų Bražinską.

Iškart po rungtynių Minske mūsų šalies rinktinė sugrįžo į Vilnių. Jau sekmadienį ji išvyks į Tbilisį, kur lapkričio 14 d. (antradienį) žais Europos čempionato atrankos rungtynes su Gruzija.