Lietuvos futbolininkai pralaimėjo anglams

2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos varžybų E grupės paskutinėse rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė Vilniuje 0:3 (0:2) pralaimėjo Anglijos komandai.

Pirmajame kėlinyje pavojingiau atakavo anglai, bet pirmąsias 25 minutes lietuviai sėkmingai apsigynė. 27-ąją min. svečius į priekį išvedė tikslus Roso Barklio (Ross Barkley) smūgis. 34-ąją min. po Hario Keino (Harry Kane) smūgio kamuolį į savo vartus nukreipė lietuvių vartininkas Giedrius Arlauskis.

Antrajame kėlinyje svečių pranašumą padidino Aleksas Oksleidas Čemberleinas (Alex Oxlade-Chamberlane, 62).

Lietuvos rinktinė Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) reitinge užima 116-ąją vietą, o Anglijos komanda yra dešimta.

Lietuviai, po 10 rungtynių surinkę 10 taškų, E grupėje užėmė penktąją vietą. Anglai pirmą kartą laimėjo visas 10 rungtynių ir su 30 taškų užėmė pirmąją vietą. Anglijos rinktinė jau anksčiau buvo užsitikrinusi vietą Europos čempionate.