"Lietkabelis" antrą kartą šiame sezone nugalėjo "Lietuvos rytą"

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį Panevėžio "Lietkabelio" komanda namuose 86:77 (20:24, 16:16, 26:13, 24:24) nugalėjo Vilniaus "Lietuvos ryto" ekipą.

Po sėkmingai sužaisto trečiojo kėlinio šeimininkai pirmavo 62:53. Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai buvo priartėję iki trijų taškų, bet mačo pabaigoje "Lietkabelis" vėl nutolo ir iškovojo pergalę.

Panevėžio komandai 20 taškų pelnė Benas Medženas (Ben Madgen), 17 - Simas Galdikas, 14 - Kšištofas Lavrinovičius, 11 - Mindaugas Lukauskis.

Sostinės ekipoje 19 taškų surinko Džeimsas Beronas (James Baron), 18 - Driu Gordonas (Drew Gordon), po 10 - Koris Fišeris (Corey Fischer) ir Klevinas Hana (Clevin Hannah).

"Lietkabelis" pataikė 11 tritaškių iš 16 (68 proc.), o "Lietuvos rytas" - 6 iš 16 (37 proc.).

Pirmojo rato rungtynėse "Lietkabelis" namuose nugalėjo "Lietuvos rytą" 93:85, o antrajame rate vilniečiai atsirevanšavo 68:66.

"Lietkabelis" (18 pergalių/6 pralaimėjimai) turnyro lentelėje yra antras, o "Lietuvos rytas" (16/8) - trečias.