Lemiamomis akimirkomis netaikliai atakavęs "Žalgiris" nusileido "Uniks"

Kauno „Žalgiriui“ (8-7) nepavyko tiesiausiu keliu užsitikrinti vietos VTB Vieningosios lygos atkrintamosiose varžybose. Aleksandro Trifunovičiaus auklėtiniai penktadienį namie 73:77 (20:16, 16:19, 21:19, 16:23) nusileido A grupės nugalėtoja tapusiai Kazanės „Uniks“ (14-2) komandai.

Pirmavę po visų trijų kėlinių, žalgiriečiai nesulaikė varžovų spurto ketvirto kėlinio viduryje. Po Piotro Samoilenkos ir Henry Domercanto tritaškių „Uniks“ pelnė 8 taškus be atsako ir įgijo didžiausią pranašumą rungtynėse – 66:59.

Dvi taiklios Sonny Weemso baudos likus žaisti 75 sekundes sumažino atsilikimą iki 66:70, o po nesėkmingos rusų atakos Weemsas nuskubėjo į greitą ataką, bet nepataikė.

Abiem komandoms apsikeitus taikliais baudų metimais (68:72), „Žalgiris“ išprovokavo Henry Domercanto klaidą ir gavo progą sumažinti atsilikimą.

Tačiau du Sonny Weemso metimai – iš pradžių tritaškis, o po to dvitaškis iš baudos aikštelės – tikslo nepasiekė ir rusai išsaugojo savo persvarą.