Ledo ritulio čempionate Elektrėnų ESC nugalėjo Rygos klubą

Nacionalinės ledo ritulio lygos atvirajame Lietuvos čempionate Elektrėnų ESC klubas po įnirtingos kovos nugalėjo Rygos “Cetra” (Latvija). Dar pries šią dvikovą buvo aišku, jog abi komandos susitiks finalinio ketverto pusfinalyje. Finalai įvyks kovo 24 – 25 dienomis Šiauliuose.

Elektrėnų ESC įveikė Rygos klubą

Nacionalinėje ledo ritulio lygoje aukščiausiame divizione Elektrėnų ESC 6:5 (2:1, 4:2, 0:2) įveikė Rygos „Cetra“ (Latvija) ir užsitikrino antrąją atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliariojo sezono vietą.

Dvikovoje iki pat rungtynių pabaigos priekyje buvo lietuviai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo minimalią persvarą, o antrajame kėlinyje ją padidino iki trijų įvarčių.

Vis dėlto latviai rado jėgų sumažinti skirtumą iki minimumo – 6:5 ir sugrąžinti intrigą.

Nervingoje rungtynių pabaigoje rezultatas nebepasikeitė ir Elektrėnų ESC reguliarųjį sezoną baigė pergale.

Beje, jau tapo aišku, jog abu klubai tarpusavyje susitiks finalinio ketverto pusfinalyje. Finalinis ketvertas įvyks kovo 24 – 25 dienomis Šiauliuose.

ESC – „Cetra“ 6:5 (2:1, 4:2, 0:2).

ESC: M.Lomakinas 2, A.Prichodka, D.Kazlauskas, A.Simankovas, Š.Suchamilinas po 1 įvartį.

„Cetra“: G.Gajevskis, P.Ostašovsas, J.Zantsas, M.Vecvagaras, A.Popensas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Vilniaus „Meteoras“ netikėtai lengvai įveikė „Ice wind“

Vilniaus „Meteoro“ ledo ritulininkai Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijoje be didesnio pasipriešinimo 6:1 (2:1, 2:0, 2:0) įveikė Vilniaus „Ice wind“ komandą.

Nors ekipos žengia skirtingose turnyrinės lentelės pusėse, „Meteoras“ greitai įrodė savo jėgą varžovams, kurie priešinosi iki antrojo kėlinio vidurio.

Antrojoje rungtynių pusėje „Meteoras“ padidino skirtumą iki penkių įvarčių ir šventė pelnytą pergalę.

Abiems ekipoms dvikova didesnės įtakos turnyrinei lentelei nebeturėjo, tačiau „Meteoras“ dar gali pagerinti pozicijas besibaigiant čempionatui.

„Meteoras“ – „Ice wind“ 6:1 (2:1, 2:0, 2:0).

„Meteoras“: E.Malcius 2, R.Asovskis, V.Kozlovas, R.Vasiliauskas, T.Vaškevičius po 1 įvartį.

„Ice wind“: V.Mikailionis 1 įvartis.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Vilniaus „Lokiai“           10 1 0 1  8  42:94   4

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.