Laurynas Grigelis Italijoje tapo dvejetų varžybų nugalėtoju

Neapolyje (Italija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) "Challenger" serijos turnyro "Tennis Napoli Cup", kurio prizų fondą sudaro 30 tūkst. eurų, dvejetų varžybų finale šeštadienį lietuvis Laurynas Grigelis ir italas Alesandras Motis (Alessandro Motti) 6:4, 6:4 įveikė 30-metį Australijos atstovą Ramyzą Džuneidą (Rameez Junaid) ir taip pat 30-metį slovaką Igorį Zelenajų (Igor Zelenay).

Mačas truko 1 val. 7 min.

20-mečio lietuvio ir 33-ejų metų italo duetas pakeliui į finalą iškovojo tris pergales.

L. Grigeliui ir A. Močiui atiteko 1900 eurų čekis ir po 80 ATP dvejetų reitingo taškų.

L. Grigelis šiemet tapo jau keturių "Challenger" serijos turnyrų dvejetų varžybų nugalėtoju. Lietuvis pasaulio dvejetų reitinge užima 193-iąją vietą.