Latvė Jelena Ostapenko bei estės Anett Kontaveit ir Kaia Kanepi pergalėmis pradėjo „Australian Open“ turnyrą

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“) moterų vienetų varžybų pirmajame rate pirmadienį 20-metė latvė Jelena Ostapenko (7-oji pasaulio raketė) 6:1, 6:4 nugalėjo 37-erių metų italę Francescą Schiavonę (93).

Mačas truko 1 val. 14 min.

Praėjusiais metais atvirąjį Prancūzijos čempionatą („French Open“) laimėjusi J. Ostapenko antrajame rate žais su 28-erių metų kine Duan Ying-Ying (100).

Pirmąjį barjerą Melburne įveikė ir dvi Estijos tenisininkės. 22-ejų metų Anett Kontaveit (33) 6:4, 7:5 įveikė 24-erių metų serbę Aleksandrą Krunič (46), o 32-ejų metų Kaia Kanepi (79) 6:2, 6:2 nugalėjo 28-erių metų slovakę Dominiką Cibulkovą (26).

Tuo tarpu 37-erių metų amerikietė Venus Williams (5) 3:6, 5:7 pralaimėjo 20-metei šveicarei Belindai Bencic (78).

Turnyro prizų fondą sudaro 55 mln. Australijos dolerių.