Komandos draugo nesėkme pasinaudojęs Luisas Hamiltonastapo "Formulės-1" čempionato lyderiu

Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato 14-ąjį etapą - Singapūro "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo "Mercedes" komandos pilotas britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton).

29-erių metų britas iškovojo septintąją pergalę šiame sezone ir 29-ąją per visą karjerą.

Antrąją vietą užėmė vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, "Red Bull-Renault", +13,5 sek.), trečiąją - australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo, "Red Bull-Renault", +14,2).

Ketvirtas finišavo "Ferrari" ekipos narys ispanas Fernandas Alonsas (Fernando Alonso, +15,3), penktas - brazilas Felipė Masa (Felipe Massa, "Williams-Mercedes", +42,1).

Nepasisekė L. Hamiltono komandos draugui vokiečiui Nikui Rosbergui (Nick Rosberg), kuris nebaigė lenktynių dėl bolido gedimo.

Bendrojoje čempionato įskaitoje L. Hamiltonas su 241 tašku pakilo į pirmąją vietą. Lyderio poziciją praradęs N. Rosbergas (238 tšk.) yra antras, D. Rikardas (181 tšk.) - trečias.

Komandų įskaitoje pirmauja "Mercedes" (479 tšk.). Antrąją vietą užima "Red Bull" (305 tšk.), o trečiąją - "Williams" (187 tšk.).

15-asis čempionato etapas - Japonijos "Grand Prix" lenktynės - vyks spalio 5 dieną.