Klaipėdos tenisininkai palydėjo vasaros sezoną

Šalia Klaipėdos Skulptūrų parko esančiuose teniso kortose vyko "Adolfo Krizonio taurės ir KTTF vasaros kortų uždarymo 2010 turnyras", kuriame varžėsi 24 sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų bei svečiai iš Kaliningrado (Rusija).

Dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes: A (labiau patyrę žaidėjai) ir B (mėgėjai).

A grupėje dalyvavo 16 žaidėjų, B grupėje perpus mažiau – 8.

A grupėje visas prizines vietas iškovojo kaliningradiečiai: nugalėtojo laurai atiteko Ivan Chernego, vicečempionu tapio Michail Archipov, tečias - Vadim Krasovskij.

B grupėje geriausiai sekėsi Gediminui Činskiui. Jis finale 6/4, 6/2 įveikė Stanislovą Lukšą. Bronzos vertės apdovanojimas atiteko Donatui Vereniui, kuris rezultatu 6/4, 6/2 nugalėjo Marių Garbenį.

Tradiciškai Adolfas Krizonis įteikė pereinamąją taurę Kaliningrado tenisisninkams, iškovojusiems daugiausiai prizinių vietų.