Klaipėdos sunkiaatlečių pergalės Latvijoje

Klaipėdos sunkiaatlečiai iškovojo nugalėtojų laurus Latvijos Ventspilio mieste vykusiame tarptautiniame sunkiosios atletikos komandų turnyre.

Klaipėdiečiai pranoko Lenkijos (Sedlico ir Čekanovo), Rusijos (Kaliningrado) ir Latvijos (Venspilio) ekipas.

Komandas sudarė po du sportininkus iki 16 metų, po vieną - iki 18 ir iki 20 metų bei po dvi dailiosios lyties atstoves.

Absoliučiu turnyro nugalėtoju tapo Klaipėdos universiteto (KU) studentas Algimantas Trajanauskas. Jis rovimo veiksmu iškėlė 157 kg ir išstūmė 193 kg sveriančias štangas.

Tarp atletų iki 16 metų geriausiai pasirodė Andrius Užkuraitis (išrovė 133 kg ir išstūmė 153 kg).

Tarp dalyvių iki 18 metų nugalėtoju tapo Raimondas Trajanauskas (130 kg ir 170 kg).

Tarp dailiosios lyties atstovių absoliučioje įskaitoje Aleksandra Stepanova tik keliais Sinklerio taškais nusileido Latvijos čempionei Rebekai Kohai.

Klaipėdiečiai komandinėje įskaitoje surinko 1685 taškus, antri liko latviai - 1604 tšk., treti - lenkai.

Šios varžybos Klaipėdos sunkiaatlečiams buvo generalinė repeticija prieš rugpjūčio 13-22 dienomis Kinijoje vyksiančią pasaulio vasaros universiadą. Kitą savaitę į kiniją jau išvyks būrys Klaipėdos universiteto studentų: Marius Mickevičius, Sergejus Smirnovas, Aurimas Didžbalis, A. Trajanauskas, Linas Kvietkauskas, Modestas Šimkus ir Vincas Šlevinskis.