Klaipėdos studentams - kelialapis į Kroatiją

Klaipėdos universiteto (KU) studentai triumfavo Lietuvos studentų badmintono komandiniame čempionate ir pelnė kelialapį į liepos mėnesį Kroatijoje vyksiančias trečiąsias Europos universitetų žaidynes.

Prieš kurį laiką kelialapius į Kroatiją iškovojo ir Klaipėdos universiteto irkluotojai, tad klaipėdiečių desantas pildosi.

Lietuvos studentų badmintono čempionate, vykusiame Klaipėdoje, iš viso dalyvavo septyni universitetai.

Klaipėdiečiai labiausiai iš laimės krykštavo dėl to, jog pagaliau pavyko įveikti daugkartinius Lietuvos studentų čempionatų nugalėtojus Kauno technologijos universiteto (KTU) studentus.

Treti liko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) studentai.

Prie komandinės KU pergalės daugiausiai prisidėjo Edgaras Slušnys (2:0 palaužė KTU žaidėją Luką Litviną) ir Rebeka Aleksevičiūtė (rezultatu 2:0 įveikė KTU atstovę Ievą Sendžikaitę). Be to, R. Aleksevičiūtė kartu su Gerda Voitechovskaja triumfavo ir dvejetų varžybose (2:0 nugalėjo I. Sendžikaitę ir Indrę Starevičiūtę).

Klaipėdiečiai taip pat įveikė LSMU sportininkus, užėmusius trečią vietą. G. Voitechovskaja rezultatu 2:0 nugalėjo Gabriellą Roslund, Giedrius Dima tokiu pat rezultatu įveikė Andrių Montrimą, R. Aleksevičiūtė ir G. Voitechovskaja taip pat 2:0 palaužė G. Roslund ir Moniką Plytnikaitę.

Asmeninėje įskaitoje čempionato nugalėtoja tapo G. Voitechovskaja, sidabro medaliu pasipuošė R. Aleksevičiūtė, trečia liko KTU atstovė I. Starkevičiūtė.

Tarp vaikinų nugalėtoju tapo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) atstovas Povilas Baltušis, sidabro medalį iškovojo E. Slušnys (KU), trečias liko L. Litvinas (KTU).

Šį šeštadienį nuo 10.30 iki maždaug 15.30 val. Klaipėdos sunkiosios atletikos sporto salėje (Sportininkų g. 46) vyks Lietuvos sunkiosios atletikos studentų čempionatas.