Klaipėdos studentai nugalėjo kauniečius

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pirmenybėse trečiąją pergalę iškovojo namuose rungtyniavę Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai.

Pajūrio atstovai rezultatu 69:58 (21:7, 16:25, 17:7, 15:19) nugalėjo šiemet prastai startavusius praėjusio sezono LSKL vicečempionus - Kauno technologijos universiteto (KTU) studentus.

Klaipėdiečiai rungtynes pradėjo užtikrintai - pirmavo 5:0, 7:1, 15:1. KTU žaidėjai per pirmąsias septynias minutės pelnė vos 1 tašką.

Pirmasis kėlinys baigėsi 21:7. Antrojo kėlinio viduryje KU dar pirmavo 16 taškų skirtumu - 31:15, tačiau netrukus įsibėgėjo ir svečiai iš Kauno - sužaidė atkarpą 17:6 ir priartėjo iki 5 taškų - 32:37.

Po didžiosios pertraukos KTU klaipėdiečių persvarą buvo ištirpdę ir iki 3 taškų - 39:42, tačiau netrukus aikštės šeimininkai vėl sukruto ir iki ketvirtojo kėlinio pradžios atstatė dviženklę taškų skirtumą - 54:39. Likusi rungtynių dalis buvo daugiau formalumas.

KU ekipą į pergalę vedė Valentas Tarolis, pelnęs 11 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, Haroldas Venskus taip pat pridėjo 11 taškų, Deividas Anužis surinko 10 taškų, Viktoras Chodosovskis - 8 tšk.

KTU ekipoje rezultatyviausias buvo Mindaugas Mackevičius, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius, Artūras Pelšs - 11 tšk., Kęstutis Dmitrijevas - 8 tšk.

Klaipėdiečiai po krepšiais atkovojo 41, o kauniečiai - 29 kamuolius. Tačiau aikštės šeimininkai dažniau klydo - jų sąskaitoje 26 klaidos, o KTU žaidėjai suklydo 16 kartų.

Tai buvo trečioji KU pergalė (turi ir keturis pralaimėjimus), o KTU sąskaitoje - penki pralaimėjimai ir dvi pergalės.

"Tai buvo parodija, o ne krepšinis. Nors ir laimėjome, tačiau esu labai nepatenkintas, susinervinęs, net sunku ką ir komentuoti. Taip Klaipėdos krepšininkai žaisti negali", - iškart po dvikovos sakė KU ekipos treneris Dainius Miliūnas.

Kitos LSKL dvikovs

Mykolo Romerio universiteto krepšininkai iškovojo šeštąją pergalę ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Šįkart MRU atstovai namuose tik po itin atkaklios ir permainingos kovos 11 taškų skirtumu - 95:84 (19:27, 22:18, 25:23, 29:16) nugalėjo šių metų debiutantus Vilniaus universiteto (VU) krepšininkus.

Daugkartiniai LSKL čempionai - Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai (4 pergalės, 3 pralaimėjimai) išvykoje 25 taškų skirtumu - 108:83 (22:27, 23:24, 15:31, 23:26) sutriuškino vienus iš šio sezono turnyrinės lentelės lyderių Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentus (5 pergalės, 2 pralaimėjimai).

Namuose rungtyniavę Šiaulių universiteto (ŠU) krepšininkai antroje rungtynių pusėje palaužė absoliučių LSKL autsaiderių - Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) pasipriešinimą ir šventė pergalę rezultatu 89:72 (24:20, 20:18, 19:14, 26:20).

Vilniaus Gedimino technikos (VGTU) universiteto krepšininkai paskutinę rungtynių minutę rezultatu 89:87 (30:22, 22:22, 20:19, 17:24) nugalėjo Lietuvos kūno kultūros universiteto (LKKA) studentus.

LSKL turnyrinė lentelė po VII turo dvikovų (žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškai):