Klaipėdos studentai - Lietuvos vicečempionai

Kupiškyje, Lėvens tvenkinyje, vykusiame Lietuvos studentų irklavimo čempionate Klaipėdos universiteto (KU) studentai tapo vicečempionais.

Mūsiškiai komandinėje įskaitoje surinko 35 taškus ir nuo nugalėtojų Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atsiliko vos dviem taškais.

Treti liko Vilniaus universiteto (VU) atstovai (34,75 tšk.).

Varžyboms klaipėdiečius ruošė treneriai Liudvikas Mileška ir Tadas Katliorius.

Merginų vienviečių valčių klasėje 1 000 m greičiausiai įveikė ir aukso medalį iškovojo KU studentė Eisvė Stulpinaitė.

Jos komandos draugai Tomas Plauška ir Tautvydas Vaitkūnas, startavę dviviečių klasėje, taip pat iškovojo aukso medalius.

Be to, T. Plauška ir T. Vaitkūnas iškovojo po bronzos medalį asmeninėse rungtyse: T. Plauška lengvo svorio vienviečių klasėje, o T. Vaitkūnas - vienvietės valties varžybose.

Kupiškyje taip pat vyko Kupiškio ilgo nuotolio varžybos. Jose T. Plauška kartu su Egle Gabralevičiūte 6000 m mišraus dvejeto valčių klasėje buvo neįveikiami. Šį nuotolį greičiausiai įveikė ir mūsų merginų bei vaikinų įgulos: E. Stulpinaitė kartu su Greta Bogočiūte bei Tautvydas Vaitkūnas su Artūru Muravjovu.

Visi minėtieji irkluotojai studijuoja KU Sveikatos mokslų fakultete.