Klaipėdos povandenininkai - šalies lyderiai

Klaipėdos "Gintaro" baseine vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo plaukimo su pelekais pirmenybės. Klaipėdiečiai, kaip dera šeimininkams, buvo vieni iš lyderių.

Jaunių pirmenybėse devyniose rungtyse iš aštuoniolikos triumfavo klaipėdiečiai. Tarp jaunių čempionais tapo Jevgenija Pronkul (keturiose rungtyse), Karolis Daugėla (dviejose rungtyse), Agnė Aleksiūnaitė (trijose rungtyse) bei merginų ketvertukas - Saulė Bogužaitė, Alika Ščerbina, A. Aleksiūnaitė ir J. Pronkul. Pastarosios neturėjo lygių (4x50 m) estafetės varžybose.

Lietuvos jaunimo čempionate "Gintaro" sporto centro plaukikai laimėjo dešimt iš aštuoniolikos rungčių.

REKORDININKAS. Egidijus Lunskis pasiekė naują Lietuvos suaugusiųjų rekordą - 200 m su standartiniais pelekais nuplaukė per 1 min. 44,89 sek.

Šalies jaunimo čempionais tapo: J. Pronkul (trijose rungtyse), Egidijus Lunskis (trijose rungtyse),Karolis Daugėla (dviejose rungtyse), Laura Vareikaitė (vienoje rungtyje).

Tiek Klaipėdos merginos (Agnė Aleksiūnaitė, L. Vareikaitė, A. Ščerbina ir J. Pronkul), tiek vaikinai (K. Daugėla, E. Lunskis, Darius Laureckis ir Aleksandras Saburovas) tapo estafečių (4x10 m) nugalėtojais.

Skambiausiu akordu tapo E. Lunskio pasiektas naujas suaugusiųjų Lietuvos rekordas. Jis 200 m su standartiniais pelekais įveikė per 1 min. 44,89 sek.