Klaipėdos plaukikų pergalės

Elektrėnuose vykusiame Lietuvos jaunimo plaukimo su pelekais čempionate ir jaunių pirmenybėse per tuziną įvairių spalvų medalių iškovojo Klaipėdos "Gintaro" sporto centro auklėtiniai, treniruojami Felicitos Vaitkutės ir Aleksandro Cvetkovo.

Klaipėdietė Milda Emužytė Lietuvos jaunimo plaukimo su pelekais čempionate įvykdė Lietuvos povandeninio plaukimo meistro normatyvą. Ji 50 m nėrimo rungtį įveikė per 19,82 sek.

Jos treniruočių draugas Arnas Šniauka Lietuvos jaunimo plaukimo su pelekais čempionate pagerino Lietuvos jaunių rekordą - 400 m įveikė per 4 min. 7,09 sek.

Dar iš klaipėdiečių po kelis kartus ant prizininkų pakylos laiptelio kopė šie sportininkai: Brigita Bėronaitė, Aleksandra Ščerbina, Neda Vasiliauskaitė, Gabrielė Stepanovaitė, Liepa Makaraitė, Arnas Šniauka, Gintarė Katinaitė, Danas Kurpelis, Siniga Bogužaitė, Alantė Vanagaitė, Alanas Solovejus, Aleksejus Petrakovas, Tomas Bėrontas ir Donatas Piliutikas.