Klaipėdos plaukikų pergalės

Kaune vykusiose Lietuvos jaunučių plaukimo žiemos pirmenybėse, kuriose dalyvavo apie 230 sportininkų, Klaipėdos "Gintaro" sporto centro pirmoji komanda tarp 26 komandų galutinėje rikiuotėje užėmė aukštą trečiąją vietą.

Klaipėdiečiai iškovojo per tuziną visų spalvų medalių. Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi du aukso medalius iškovojusiam Daniilui Pancerevui. Šis trenerės Jandros Bogužienės auklėtinis neturėjo lygių 50 m laisvo plaukimo stiliaus rungtyje (24,17 sek.) ir 100 m plaukdamas krūtine (1 min. 6,55 sek.). Be to, jis įsitvirtino geriausių vaikinų trejetuko viršūnėje.

Dar asmeninėse rungtynėse po kelis (du sidabro ir tris aukso) medalius iškovojo Martinas Tretjakas (tr. Anžela Kovalenko) ir Danielis Kvederis (tr. Vanda Grigaitienė, po vieną aukso ir sidabro medalį).

Vienu sidabro medaliu džiaugėsi Jonas Jokšas (tr. R.Kazakevičius).

Šie minėti "Gintaro" sporto centro auklėtiniai triumfavo 4 po 100 m laisvo plaukimo stiliaus ir kompleksinio plaukimo stiliaus estafečių varžybose.