"Klaipėdos motosporto klubas" skina pergales

Kačerginės Nemuno žiede vykusiame trečiajame žiedinių lenktynių čempionato etape aistrų netrūko. "Klaipėdos motosporto klubas" (KMK) po paskutinio pasirodymo "Bikerniki" trasoje Latvijoje nepraranda entuziazmo ir toliau skina pergales.

"Superbike" klasėje didžiąją pakylos dalį užėmė Klaipėdos klubo lenktynininkai. Beveik visus varžovus aplenkęs, antrąją vietą iškovojo Tomas Januška. Iš pirmojo bei antrojo varžybų etapų T. Januška taip pat parsivežė antros vietos taures, o jam iš paskos finišavo ir trečiąją vietą lietuvių čempionato "Superbike" klasėje užėmė Mindaugas Nemunis.

"B1000" klasėje gerus rezultatus pademonstravo ir tarp varžovų trečiąja vietą iškovojo Valdemaras Klyševskis (Valdemar Klyševskij).

Edgaras Šiuparis buvo greičiausiųjų trejetuke "B600" klasėje.

Po sunkios kovos nuo komandos draugų neatsiliko bei taip pat ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Marius Blažys, kuris atstovavo Klaipėdos komandai "C1000".

Kitas čempionato etapas vyks liepos 14-15 dienomis "ToptoPoznan" trasoje Lenkijoje. Kartu vyks ir Lenkijos čempionato etapas.

Vienuoliktus metus gyvuojantis KMK klubas savo gretose turi 14 narių - tai didžiausia komanda Lietuvoje. Klubo vadovas Audrius Žukaitis, laimėjęs titulą Lietuvos čempionato "B1000" klasėje ir tapęs čempionu "Baltic Rookie Cup" "1000cc" įskaitoje, viliasi, kad artimiausiu metu didės ne tik jo komandos narių, bet ir motosportu besidominčių žmonių skaičius.

Praėjusiais metais KMK sėkmingai pasirodė ir užsienio turnyruose, tad klubo pavadinimas vis labiau žinomas ne tik Lietuvoje - komandai teko savo sugebėjimus pademonstruoti Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje.

Paklaustas, ar išlaikyti sportinį motociklą yra sudėtinga, A. Žukaitis neslėpė, jog šis malonumas reikalauja ne tik didelių investicijų, bet ir laiko.

"Motociklo išlaikymas kainuoja daug. Jeigu tenka važinėti po užsienio šalis, pinigų reikia dar daugiau. Tačiau turime rėmėjų, kurie mums padeda. Patys remontuojame, tai sutaupome. Klubas turi savo transportą - autobusus", - sakė klubo vadovas.

KMK klubui labai daug padeda rėmėjai: "Tehnorama", "Sunprojektai", "Viarmi turtas", "Vakaru ikoda", "NORVILA", "Genra", "Gensera", "Bridgestone", "Technorama", dienraštis "Vakarų ekspresas".

KMK šįmet ketina jėgas išbandyti ne tik Lietuvos čempionate, bet ir keliuose Lenkijos čempionato etapuose, kurie vyks Slovakijoje ir Vengrijoje.