Klaipėdos "laisvūnams" - medalių derlius

Jau tapo įprasta, kad klaipėdiečiai - vieni iš Lietuvos laisvųjų imtynių lyderių. Ne išimtis ir šie metai: Anykščiuose vykusiame Lietuvos laisvųjų imtynių čempionate pajūrio atstovai iškovojo daugiausiai aukso medalių - keturis, o prizininkais iš viso tapo devyni mūsų miesto atletai.

Ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio pirmasis kopė solidžiai kovojęs Šarūnas Jurčys (svorio iki 60 kg grupė). Jis finale į finalą prasibrovė varžovus įveikęs užtikrintomis pergalėmis, o finale palaužė nuolatinį savo konkurentą raseiniškį Titą Grišių.

Dar aukso medaliais pasidabino Arnas Draugelis (iki 66 kg), Edgaras Voitechovskis (iki 84 kg) ir po sunkios traumos į didįjį sportą sugrįžęs Mindaugas Rumbutis (iki 96 kg).

Daugiau nei pusę metų nekovojęs pastarasis klaipėdietisfinale nugalėjo Europos čempionate devintą vietą užėmusį radviliškietį Simą Asačiovą.

Svorio iki 74 kg grupėje net trys klaipėdiečiai kopė ant prizininkų pakylos laiptelio: antras liko Valdas Visagorskis (finale nusileido Edvinui Sidaravičiui iš Vilkaviškio), bronzos medaliai atiteko Pranui Visagorskiui ir Rostislavui Legenzovui.

Pirmą kartą šalies prizininku tapo Andrejus Samoilovas - jis buvo trečias svorio iki 55 kg grupėje.

Iš viso šalies pirmenybėse dalyvavo beveik 80 dalyvių.

"Pernai ir užpernai nugalėtojais tapdavo po šešis uostamiesčio vyrus, dabar - šiek tiek mažiau, tačiau rezultati - tenkinantys", - trumpai esamą situaciją apibūdino Klaipėdos ekipos vyriausiasis treneris Sergejus Kasimovas.