Klaipėdos „Koralas“ iškovojo dar vieną pergalę

Klaipėdos „Koralo“ futbolo atstovai toliau garsina savo miestą pergalėmis - Lietuvos aukščiausiosios salės futbolo lygos pirmenybėse (Betsafe - Futsal A lygoje) antrąją pergalę iškovojo ir į lyderių gretas įsitvirtino „Koralo“ vyrai, o Futbolo akademijos „Koralas“ vaikai sėkmingai varžėsi turnyruose Gargžduose ir Kėdainiuose.

Pergalė Kauno sporto halėje

Klaipėdos „Koralo“ vyrai Betsafe - Futsal A lygos čempionato rungtynėse legendinėje Kauno sporto halėje rezultatu 3:2 (0:1) sugebėjo patiesti tituluotąją Kauno „Inkaro“ komandą.

Patyrę kauniečiai bandė primesti klampų ir lėtą žaidimą ir tai jiems pirmąjį kėlinį sekėsi - po pirmosios rungtynių dalies ir Sahibo Mammadovo įvarčio (15 min.) aikštės šeimininkai pirmavo 1:0.

Nors Klaipėdos „Koralo“ atstovai ir yra Betsafe - Futsal A lygos čempionato debiutantai, tačiau dar kartą įrodė, kad turi puikų kovotojų charakterį - antrajame kėlinyje sugebėjo įmušti tris įvarčius ir išsiveržti į priekį - 3:1.  Klaipėdos „Koralo“ gretose du įvarčius įmušė komandos kapitonas Aurimas Skurdelis (25 ir 31 min.), vieną pridėjo Donatas Surblys (28 min.).

Kauno „Inkaro“ žaidėjas Lukas Sendžikas 35 rungtynių minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą - 2:3.

Kauniečiai iš paskutiniųjų bandė spausti Klaipėdos „Koralo“ vyrus ir net bemaž aštuonias antrojo kėlinio minutes rungtyniavo be vartininko (vietoj jo į aikštę metė visas žaidėjų pajėgas), tačiau klaipėdiečiai nepasimetė, darniai kovojo ir vykdė vyriausiojo trenerio Marselio Balasanovo nurodymus, atsilaikė ir galiausiai šventė antrąją sezono pergalę.

Artėja Vakarų derbis

Klaipėdos „Koralas“ po trijų rungtynių su 7 taškais (2 pergalės, 1 lygiosios) Betsafe - Futsal A lygos turnyro lentelėje įsitaisė tarp lyderių - su Panevėžio „Baltijos“ (2 pergalės, 1 lygiosios) ekipa dalijasi 2-3 vietas.

Čempionate pirmauja visas tris pergales iškovoję Gargždų „Pramogos-SC“ futbolininkai (9 taškai).

Kiek mažiau ne po mėnesio - gruodžio 16 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje, (Klaipėdos sporto bazių valdymo centro Didžiojoje sporto salėje, Taikos pr. 61A), Klaipėdos „Koralas“ susikaus su gargždiškiais. Laukia Vakarų Lietuvos komandų derbis, tad tikimasi, jog į šią dvikovą susirinks daug žiūrovų. Be to, per šias rungtynes Klaipėdos „Koralas“ ruošia daug staigmenų ir žaidimų žiūrovams.

Iki to laiko Klaipėdos „Koralas“ žais keletą rungtynių išvykose, o vėliau vyks daugiau rungtynių namuose, Klaipėdoje.

Lapkričio 25 dieną (šeštadenį) Klaipėdos „Koralo“ futbolininkai Mažeikiuose kausis su vietos VIP ekipa. Klaipėdos „Koralo“ ekipos vyriausiam treneriui Marseliui Balasanovui tai bus savotiškas principinis mūšis, kadangi su minėta Mažeikių ekipa jis prieš kelerius metus yra tapęs Lietuvos aukščiausiosios salės futbolo lygos pirmenybių (Betsafe - Futsal A lygos) čempionu.

Vaikų tunyrai Garžduose ir Kėdainiuose

Vyrų įkvėpti sėkmingai varžosi ir Klaipėdos futbolo akademijos „Koralas“ vaikai - praėjusį savaitgalį dalyvavo turnyruose Gargžduose ir Kėdainiuose.

2010-2011 metais gimę FA „Koralas“ auklėtiniai Gargžduose sužaidė 4 rungtynes: 2:0 įveikė FC „Džiugą“, 4:0 sutriuškino Gargždų „Kranto mokyklą“, lygiosiomis - 1:1 sužaidė su Klaipėdos „Baltų B“ komanda bei 1:3 nusileido Gargždų „Bangai“.

„Turnyro metu buvo pelnyta daug įvarčių, patirta daug emocijų, liejosi džiaugsmo ir pralaimėjimo kartėlio ašaros, tačiau smagiausia pasisemta daug naudingos patirties ir apsieita be traumų. Ačiū "FK Bangos" atstovams už kvietimą dalyvauti šiame turnyre“, - sakė FA „Koralas“ treneriai Aurimas Skurdelis, Erikas Vainoras, Raimondas Vainoras ir Kęstutis Ivaškevičius.

Ankstų sekmadienio rytą (6.20 val.) jaunieji koraliečiai išvyko Kėdainius, kur varžėsi „Kėdainių Arena Cup“ turnyre. Šįkart turnyre dalyvavo dvi 2009 metais gimusių FA „Koralas“ vaikų komandos. Kiekviena komanda sužaidė po šešerias rungtynes.

Pirmoji komanda laimėjo ketverias rungtynes (įveikė Vilniaus „Viesulą“, FK „Bangą B“, Kauno „Fortūną“ ir Rygos „SC Carnikavą“). Geriausiu „Koralo“ komandos žaidėju pripažintas Nojus Skeivys.

Antroji „Koralo“ vaikų ekipa Kėdainiuose laimėjo prieš FK „Bangą B“ ir lygiosiomis sužaidė su Vilniaus BFA B komanda bei keturias rungtynes pralaimėjo. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Raidas Matutis.

„Ne kartą esu sakęs ir pasikartosiu dar kartą: mums svarbu ne tiek vaikų prizinės vietos, kiek vaikų užimtumas, galimybė tobulėti. Stengiamės sudaryti visas sąlygas tobulėti. Futbolo judėjimas Klaipėdoje verda. Susibūrė puiki futbolo bendruomenė - kaskart į varžybas susirenka „Koralo“ akademijos vaikai, jų tėveliai ir entuziastingai palaikome vieni kitus. Futbolas mūsų bendruomenei - tarsi savotiška šventė" - pabrėžė Klaipėdos futbolo akademijos „Koralas“ vadovas ir treneris Kęstutis Ivaškevičius.