Klaipėdos karatistai skynė pergales Olandijoje

Olandijoje vykusiame atvirame kiokušin karatė čempionate puikiai pasirodė Klaipėdos "Shodan" kovotojai. Klaipėdiečių pavardės per apdovanojimų ceremoniją skambėjo tarp 220 kovotojų iš 6 šalių.

Reikia pasidžiaugti, kad esant didelei konkurencijai ir atvykus nemažam būriui pajėgių kovotojų iš užsienio šalių, "Shodan" atstovams pavyko iškovoti net 5 aukso, 11 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Tarp suaugusiųjų pavyzdį savo auklėtiniams parodė "Shodan" mokyklos treneriai Tomas Struopus ir Tautvydas Šniaukas. Tomas neturėjo lygių svorio iki 80 kg varžybose, o Tautvydas iškovojo vicečempiono laurus tarp dalyvių iki 70 kg.

Tarp jaunių (16-17 m.) čempionu tapo Ričardas Drugeika bei Aistė Jankauskaitė, vicečempiono vardą iškovojo Taironas Tilvikas, bronzos medaliu pasipuošė Jūratė Milašiūtė.

Tarp jaunučių (14-15 m.) čempionu tapo Sergejus Zemlianskis, sidabro medaliu pasipuošė Dovydas Martišius, bronzos medalį iškovojo Žygimantas Šniaukas ir Viktorija Kopninaitė.

Tarp vaikų aukso medaliu pasipuošė Marija Sekunda, antri liko Tomas Konovalovas, Dominykas Riauba, Gabrielė Zakaraitė, Emilija Česnakaitė, Vaiva Šalkauskytė, Gustas Petrošius, Arnoldas Žvinklys ir Dovydas Galyginas, bronzos medaliu pasipuošė Ainaras Butkus.