Klaipėdos jaunieji sunkiaatlečiai - geriausi

Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos čempionate komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo klaipėdiečiai, pranokę penkiolika įvairių Lietuvos miestų ir rajonų komandų.

Antri liko marijampoliečiai, treti - telšiškiai.

Iš klaipėdiečių svorio iki 77 kg grupės čempionu tapo Aleksandras Pavlovas. Vicečempionų laurus skirtingose svorio grupėse iškovojo Mindaugas Strumila (iki 50 kg), Linas Kacorius (iki 77 kg) ir Eimantas Rudzinskas (iki 85 kg), bronzos medaliais pasipuošė Einaras Butkus (iki 62 kg), Rokas Pabrėža (iki 69 kg), Aurimas Bružas (iki 77 kg) ir Eimantas Rudzinskas (iki 85 kg).

Tai buvo paskutinė rimta repeticija prieš balandžio 28-gegužės 3 dienomis Lenkijoje, Čechanuvo mieste, vyksiantį Europos jaunių čempionatą.

Šiame čempionate dalyvaus aštuoni Lietuvos rinktinės nariai: Lukas Kordušas (iki 56 kg, Šilutė), Svajūnas Aleksiejus (iki 62 kg, Rokiškis), Vincentas Skirka (iki 62 kg, Marijampolė), A. Pavlovas (iki 85 kg, Klaipėda), E. Rudzinskas (iki 85 kg, Klaipėda), Domantas Kmieliauskas (iki 94 kg, Marijampolė), Petras Barauskas (iki 94 kg, Marijampolė) ir Deivydas Jucius (per 94 kg, Telšiai).