Klaipėdos irkluotojų pergalės

Jau rašėme, kad tarptautinėje 50-ojoje "Dangės regatoje" aukso medalius iškovojo olimpiniai prizininkai Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritteris. Norime pasidžiaugti ir puikiais Klaipėdos irklavimo centro (KIC) pasiekimais - klaipėdiečiai iškovojo per tuziną medalių.

Tarp vyrų vienvietininkų 3000 m distancijoje S. Ritteriui konkurenciją bandė sudaryti ir trečiąją vietą iškovojo klaipėdietis Artūras Muravjovas. Jis atkarpą įveikė per 11 min. 49,31 sek.

Vyrų dviviečių valčių be vairininkų klasėje triumfavo klaipėdiečiai Dovydas Balsys ir Tautvydas Vaitkūnas - 11 min. 20,38 sek. Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė jų komandos draugai Valdas Venckus ir Gustas Logvinovas - 12 min. 3,85 sek.

Moterų dviviečių valčių be vairininkų klasėje klaipėdietės Karolina Šimkutė ir Dainida Jonauskaitė (15 min. 46,18 sek.) liko antros, o Eisvė Stulpinaitė ir Kristė Jokubauskaitė (16 min. 27,25 sek.) - trečios.

Tarp senjorų keturviečių valčių grupėje nugalėjo Modestas Tamutis, Darius Raišutis, Tomas Šmitas ir Linas Lukauskas bei Vita Rimkienė, Vida Stačkutė-Šatienė, Vita Antonė ir Jolanta Ščiglinskienė.

Vienviečių valčių klasėje tarp vyrų ir moterų pirmavo šeimos nariai V. Stačkutė-Šatienė ir Arūnas Šatas.

Antrąją varžybų dieną kovojo aštuonvietės valtys. Iš viso jų buvo net 13.

Triumfavo "Dangės" komanda, kurią sudarė Andrius Adomėnas, Benas Jagminas, A. Muravjovas, A. Galdikas, Ramūnas Razma, Vilius Kundrotas, Emilijus Kukleris, Klavas Barakovskis ir K. Jokubauskaitė (vairininkė). Ši įgula 500 m nuplaukė per 1 min. 12,61 sek.

Antrąją vietą iškovojo "Neringa": Igoris Zaičenka, A. Kremorenka, Monika Beržinytė, Eimantas Jukna, Eglė Maižvilytė, Marina Karickaja, Deivis Stulpinas, Jekabas Gronskis ir Jonas Stancikas (vairininkas) - 1 min. 15,16 sek.

KIC vadovas Liudvikas Mileška pasidžiaugė dalyvių gausa ir puikiai pavykusiomis varžybomis.

Iš viso "Danės regatoje" varžėsi apie 250 irkluotojų iš keturių šalių - Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.