Klaipėdos irkluotojams - planetos bronza

Ispanijoje vykusiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo maratono meistrų čempionate skambėjo ir Klaipėdos vardas - du mūsų miesto atstovai Virginijus Rimša ir Aleksandras Nazarovas iškovojo bronzos medalius.

Uostamiesčio sporto klubo "Rovingas" irkluotojai pasižymėjo tarp  400 baidarių ir kanojų irklavimo meistrų iš daugiau nei 30 pasaulio valstybių.

V. Rimša ir A. Nazarovas sužibėjo tarp 40-44 metų amžiaus dvivietę valtį irklavusių kanojininkų.

A. Nazarovas per plauką nuo medalio liko ir vienvietės kanojos rungtyje - liko ketvirtas.

Tarp 35 dalyvių, kurių amžius - 45–49 metai, baidarininkas Sigitas Bulovas finišavo dvyliktas.

Baidarininkai rungtyniavo 21,5 km (5 ratai su penkiais 200 metrų ruožo perbėgimais), o kanojininkai 17 km (4 ratai su keturiais  200 metrų ruožo perbėgimais) distancijose.

Dvi dienas vykusiose varžybose žiūrovų tribūnos buvo gausiai užpildytos - ypač buvo palaikomi Ispanijos bei gausios Pietų Afrikos Respublikos komandos atstovai. Juos sirgaliai pasitikdavo būgnų mušimu bei pučiamųjų muzikos instrumentų gaudimu.