Klaipėdos irkluotojams - nauji laurai

Klaipėdos irkluotojai Danės upėje varžėsi dvejose varžybose: aštuonviečių valčių ir baidarių-kanojų regatose. Iškovota krūva medalių.

Akademinio irklavimo regatoje įgulos buvo sudarytos burtų traukimo principu. Regatoje dalyvavo jauni irkluotojai ir vyresnio amžiaus meistrai. Varžybose startavo 8 aštuonvietės įgulos.

Pagrindinį prizą iškovojo keturi Lietuvos čempionai - Dominykas Bernotas, Martynas Mickus, Rokas Balsys, Lukas Virketis, Lietuvos jaunių čempionas - Dignas Stulpinas bei Aras Mikelionis, Vilma Lukočienė, vairininkas Audrius Ruzgys. Įgulos vadovė - Aušra Dobelinskaitė.

Vikingų valčių varžybose be konkurencijos dalyvavo Klaipėdos irklavimo centro jaunių-jaunimo komanda. Klaipėdiečiai tarp 41 startavusios komandos 620 m įveikė rekordiniu greičiu - per 2 min. 39 sek.

Baidarių-kanojų irklavimo regata sukvietė irkluotojus iš visos Lietuvos. Regatoje dalyvavo per 140 sportininkų. Tarp pradedančiųjų baidarių-kanojų irkluotojų (dalyvavo 23 sportininkai) 200 m trečias įveikė klaipėdietis Rolandas Barkauskas.

Tarp jaunių antrąją vietą iškovojo Klaipėdos irklavimo centro trenerio Armino Miežiečio auklėtinis Jonas Veitas. Tai vienas perspektyviausių klaipėdiečių irkluotojų.

Tarp vyrų, plaukiant vienviete baidare, nenugalimas buvo plungiškis Tomas Vauras. Nuo jo ne daug atsiliko klaipėdiečiai Tomas Babachinas bei Domas Malinauskas, atitinkamai užėmę antrąją ir trečiąją vietas.

Sėkmingai varžybose teisėjavo patyrusios renginių organizatorės: Rasa Busilaitė, Lina Kiesienė, Asta Zablockytė ir Aurelija Šaduikytė.