Klaipėdos imtynininkams - varžybų maratonas

Klaipėdos imtynių atstovams pastarosios savaitės buvo itin įtemptos - vyko varžybų maratonas. Mūsiškiai varžėsi Šiauliuose, Rusijoje ir Latvijoje. Į Klaipėdą parvežta per tuziną medalių.

Rygoje (Latvija) vykusiame tarptautiniame Kundzino taurės turnyre, kuriame varžėsi per 300 laisvųjų ir graikų-romėnų imtynių jaunųjų atstovų iš Rusijos, Estijos, Suomijos, Anglijos, Ukrainos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos, skambėjo klaipėdiečių pavardės.

Pirmąsias vietas iškovojo Nikita Vasiljevas (svorio iki 42 kg) ir Kirilas Drobotas (iki 58 kg).

Ant antrojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Benas Jurevičius (iki 38 kg).

Trečiąsias vietas iškovojo Artūras Montvydas (iki 38 kg), Mantas Motiejauskas (iki 54 kg), Dovydas Bušeckas (iki 54 kg) ir vienintelė Klaipėdai atstovavusi mergina Kornelija Zaicevaitė (merginų pogrupis).

Šiauliuose vykusiame Lietuvos jaunučių čempionate, kuriame varžėsi per 150 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų, vėl laurus skynė klaipėdiečiai.

Šįkart lygių neturėjo B. Jurevičius (iki 35 kg), N. Vasiljevas (iki 47 kg) ir Nikita Grigorjevas (iki 54 kg).

Vicečempionais tapo Algirdas Buivydas (iki 32 kg) ir Lukas Žemkus (iki 62 kg).

Bronzos medalius iškovojo Ilja Razumilovas (iki 50 kg), Arminas Braslauskas (iki 54 kg) ir Arminas Rudnikas (iki 70 kg).

Visų spalvų medalius klaipėdiečiai iškovojo ir Rusijoje, Gusevo mieste, vykusiame turnyre, kuriame varžėsi per 200 dalyvių iš Vokietijos, Ukrainos, Lenkijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Rusijos.

Aukso medalį pelnė Vladimiras Prodousas (iki 40 kg), sidabro - Artūras Škėliovas (iki 34 kg), bronzos - Emilis Rekašius (iki 54 kg), Dmitrijus Orlovas (iki 58 kg) ir Denisas Nidoboras (per 85 kg).

"Vietoje nestovime, nuolat keliaujame ir stengiamės kuo garbingiau ginti Klaipėdos vardą. Džiugu, kad jaunimas stengiasi, puikiai kovoja ir į Klaipėdą parvežta krūvą medalių. Tai įrodo, kad ugdydami vaikus keliaujame teisingu keliu", - teigė Klaipėdos ekipos treneriai Olegas Voitechovskis, Vytautas Baltuonis ir Andrejus Iljynas.