2019 m. gegužės 23 d. 00:35 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Sportas

Sportas

Klaipėdos imtynininkams - nugalėtojų taurė

(1)

Klaipėdos imtynininkams - nugalėtojų taurė nuotrauka, foto

GERIAUSI. Štai ši Klaipėdos graikų-romėnų imtynių komanda tarptautiniame šešių valstybių turnyre iškovojo pirmąją komandinę vietą.

© Artūro ŠEVELKOVO nuotr.

Klaipėdoje vykusiame tradiciniame tarptautiniame jaunių ir vaikų graikų-romėnų imtynių turnyre, skirtame Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti, puikiai pasirodė Klaipėdos "Viesulo" sporto centro auklėtiniai - iškovotas net 21 medalis.

Ant imtynių kilimo grūmėsi per 200 kovotojų, tarp jų ir dailiosios lyties atstovės.

Klaipėdiečiai su 9 aukso, 5 sidabro ir 7 bronzos medaliais užsitikrino pirmąją komandinę vietą. Antroje vietoje su 4 aukso medaliais liko Rezeknės (Latvija) komanda, trečia su 3 aukso medaliais - Lidos (Baltarusija) komanda.

Iš klaipėdiečių tarp vaikų amžiaus grupės dalyvių aukso medalius iškovojo Edvardas Volkovas (iki 24 kg), Leonardas Spiridonovas (iki 41 kg), Nedas Valiulis (iki 52 kg), Giedrius Knystautas (iki 62 kg) ir Justas Kaminskas (iki 73 kg).

Tarp jaunių pirmąsias vietas iškovojo šie klaipėdiečiai: Donatas Rindeikis (iki 60 kg), Edvinas Stanišauskas (iki 71 kg) ir Osvaldas Macijauskas (iki 80 kg).

Tarp merginų nugalėtoja tapo perspektyvi klaipėdietė Meda Ančerytė. Ji finale nugalėjo Baltarusijos atstovę iš Bresto Ariną Žitkevič.

Puikiai varžyboms teisėjavo Lietuvos kariuomenės savanoriai. Tai mūsų šalies graikų-romėnų imtynių elitas, šiuo metu garsinantis Lietuvos vardą pasaulyje - pasaulio kariškių čempionas, Europos U-23 vicečempionas ir Europos jaunimo vicečempionas Mantas Knystautas, pasaulio jaunių vicečempionas Paulius Galkinas, pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis, pasaulio jaunimo prizininkas Romas Fridrikas, Europos jaunių prizininkas Kristupas Šleiva, Europos U-23 prizininkas Martynas Nemsevičius, Europos jaunimo prizininkas Justas Petravičius ir pasaulio bei Europos čempionatų dalyvis Julius Matuzevičius.

"Svečiai liko patenkinti varžybų organizacija. Susipažino su mūsų miestu, aplankė Jūrų muziejų, delfinariumą ir kitas mūsų miesto įžymybes. Ir pažadėjo kitais metais sugrįžti į šį turnyrą. Mums belieka tik palinkėti sportininkams sėkmės siekiant kuo aukštesnių sportinių rezultatų", - po varžybų sakė vienas iš organizatorių Klaipėdos graikų-romėnų imtynių treneris Artūras Ševelkovas.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sportas

Klaipėdos baseinas vasarą mokys vaikus vandenyje elgtis saugiai nuotrauka, foto

Klaipėdos baseinas vasarą mokys vaikus vandenyje elgtis saugiai Laikraščio straipsnis

Vanduo - puiki pramoga ir poilsis, tačiau jame slypi daug pavojų, ypač...

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo ketvirtosiose rungtynėse...

„Warriors“ jau penktą kartą iš eilės žais NBA finale nuotrauka, foto

Savaitgalį Šveicarijoje vyko atviras tarptautinis SWISS OPEN čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau nei...

„Okinavos" pergalės Šveicarijoje nuotrauka, foto

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finalo trečiosiose rungtynėse...

„Raptors“ sušvelnino NBA Rytų konferencijos finalo serijos rezultatą 1-2 nuotrauka, foto

Olimpinio kelialapio Lietuvai siekiantys 4 mūsų šalies buriuotojai šiandien startuoja Europos čempionate,...

Keturi Lietuvos buriuotojai pradeda kovą dėl Europos čempionų titulo nuotrauka, foto

K. Maksvytis apgailestavo dėl „sudegusios komandos“ nuotrauka, foto

Sportas, Uostamiesčio ekipos strategas Kazys Maksvytis apgailestavo dėl pasirodymo, tačiau neprarado tikėjimo...

"Viesulo" gimnasčių pergalės nuotrauka, foto

Sportas, Prienuose vykusiame tarptautiniame meninės gimnastikos turnyre "Elegance Cup-2019" visų spalvų medalius iškovojo...

Žiemos sodo augalus užpuolė pavojingi parazitai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Kretingos vizitine kortele pelnytai vadinamam Žiemos sodui buvo iškilusi didžiulė...

Pusfinalio serija: vos vienas „Neptūno“ tritaškis iš 20 bandymų nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Neptūnas“ pralaimėjimu namuose pradėjo „Betsafe–LKL“ pusfinalio etapą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai...

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...