Klaipėdos imtynininkams - nugalėtojų taurė

Klaipėdoje vykusiame tradiciniame tarptautiniame jaunių ir vaikų graikų-romėnų imtynių turnyre, skirtame Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti, puikiai pasirodė Klaipėdos "Viesulo" sporto centro auklėtiniai - iškovotas net 21 medalis.

Ant imtynių kilimo grūmėsi per 200 kovotojų, tarp jų ir dailiosios lyties atstovės.

Klaipėdiečiai su 9 aukso, 5 sidabro ir 7 bronzos medaliais užsitikrino pirmąją komandinę vietą. Antroje vietoje su 4 aukso medaliais liko Rezeknės (Latvija) komanda, trečia su 3 aukso medaliais - Lidos (Baltarusija) komanda.

Iš klaipėdiečių tarp vaikų amžiaus grupės dalyvių aukso medalius iškovojo Edvardas Volkovas (iki 24 kg), Leonardas Spiridonovas (iki 41 kg), Nedas Valiulis (iki 52 kg), Giedrius Knystautas (iki 62 kg) ir Justas Kaminskas (iki 73 kg).

Tarp jaunių pirmąsias vietas iškovojo šie klaipėdiečiai: Donatas Rindeikis (iki 60 kg), Edvinas Stanišauskas (iki 71 kg) ir Osvaldas Macijauskas (iki 80 kg).

Tarp merginų nugalėtoja tapo perspektyvi klaipėdietė Meda Ančerytė. Ji finale nugalėjo Baltarusijos atstovę iš Bresto Ariną Žitkevič.

Puikiai varžyboms teisėjavo Lietuvos kariuomenės savanoriai. Tai mūsų šalies graikų-romėnų imtynių elitas, šiuo metu garsinantis Lietuvos vardą pasaulyje - pasaulio kariškių čempionas, Europos U-23 vicečempionas ir Europos jaunimo vicečempionas Mantas Knystautas, pasaulio jaunių vicečempionas Paulius Galkinas, pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis, pasaulio jaunimo prizininkas Romas Fridrikas, Europos jaunių prizininkas Kristupas Šleiva, Europos U-23 prizininkas Martynas Nemsevičius, Europos jaunimo prizininkas Justas Petravičius ir pasaulio bei Europos čempionatų dalyvis Julius Matuzevičius.

"Svečiai liko patenkinti varžybų organizacija. Susipažino su mūsų miestu, aplankė Jūrų muziejų, delfinariumą ir kitas mūsų miesto įžymybes. Ir pažadėjo kitais metais sugrįžti į šį turnyrą. Mums belieka tik palinkėti sportininkams sėkmės siekiant kuo aukštesnių sportinių rezultatų", - po varžybų sakė vienas iš organizatorių Klaipėdos graikų-romėnų imtynių treneris Artūras Ševelkovas.