Klaipėdos bėgikai - šalies lyderiai

Palangos Botanikos parke vyko Lietuvos pavasario kroso čempionatas bei Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės II etapas. Tarp 300 dalyvių per prizininkų apdovanojimo ceremoniją skambėjo ir klaipėdiečių pavardės.

Puikiai pasirodė Klaipėdos miesto komanda, tapusi šių varžybų nugalėtoja ir ketvirtus metus iš eilės apgynusi čempionų titulą (281 tšk.). Antri liko Šiaulių bėgikai (246 tšk.), treti - Kauno atstovai (111 tšk.).

Tarp jaunuolių merginų nugalėjo Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos sportininkė Eglė Morenaitė (treneris Mindaugas Krakys). Ji 4000 m įveikė per 14 min. 31 sek.

Tarp jaunuolių vaikinų 6000 m antras įveikė Danielius Matias (Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla, 20 min. 6 sek.) ir Benediktas Mickus (Klaipėdos "Viesulo" sporto centras, 20 min. 36 sek.). Abu juos treniruoja M. Krakys.

Jaunučių grupėje pirmąją vietą 2000 m bėgimo rungtyje (6 min. 45 sek.) iškovojo Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos sportininkė Ugnė Žvinklytė (treneriai Jolanta ir Romas Beržinskai).

Tarp vaikų 1000 m antras įveikė Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos auklėtinis Nojus Katkauskas (3 min. 12 sek.), trečias - jo treniruočių draugas Jonas Dėdinas (3 min. 17 sek.). Abu sportininkus treniruoja treneris Linas Bružas.

Tarp mergaičių trečią vietą 1000 m bėgimo varžybose iškovojo Agnė Ramanauskaitė (treneris M. Krakys, 3 min. 20 sek.).

Tarp merginų iki 23 metų trečią vietą 6000 m bėgimo varžybose iškovojo klaipėdietė Eglė Puidokaitė (25 min. 38 sek.), tarp suaugusiųjų ji liko ketvirta.

Klubų įskaitoje: dešimtus metus iš eilės nugalėjo Klaipėdos lengvosios atletikos sporto klubas "Nikė", surinkęs 194 taškus.

Po dviejų Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės etapų komandinėje įskaitoje tvirtai pirmauja Klaipėdos komanda (507 tšk.), antri - šiauliečiai (456 tšk.), treti - kauniečiai (194 tšk.).

Asmeninėje kroso įskaitoje po dviejų etapų į lyderių trejetukus patenka klaipėdiečiai A. Ramanauskaitė ir J. Dėdinas (vaikų grupė), Erika Rimkutė (jaunučių grupė), E. Morėnaitė ir D. Matias (jaunimo grupė) ir E. Puidokaitė (suaugusiųjų grupė).