Klaipėdos "Ąžuolo" veteranai gerino rekordus

Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje vykusiame atvirame Lietuvos lengvosios atletikos veteranų uždarų patalpų čempionate, kuriame dalyvavo veteranai iš Lietuvos ir Latvijos, Klaipėdos "Ąžuolo" veteranai iškovojo net 18 medalių ir gerino Lietuvos rekordus.

Veteranai varžėsi 22-ose rungtyse.

Du "Ąžuolo" nariai - Steponas Baltuonis ir Mantas Semčenka pagerino savo rungčių Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų rekordus.

S. Baltuonis (amžiaus grupė - V60) 60 m nubėgo per 8,53 sek., M. Semčenka (V35) tą patį nuotolį įveikė per 7,27 sek.

Po du aukso medalius iškovojo Vytautas Zaniauskas (šuolis į tolį ir 60 m barjerinis bėgimas) ir Svetlana Pugačiova (trišuolis ir 60 m barjerinis bėgimas).

Po vieną aukso medalį pelnė Vytautas Milius (šuolis į aukštį), Vladas Zaniauskas (trišuolis), Jadvyga Putinienė (rutulys) ir Lina Zaniauskienė (aukštis).

Iš viso "Ąžuolo" veteranai iškovojo 8 aukso, 8 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Vyriausias varžybų dalyvis - 83 metų veteranas iš Latvijos Olegas Fiodorovas 60 m nubėgo per 12,97 sek., į tolį nušoko 2,63 m.

Latviai iškovojo 7 aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos medalius.

Kitų Lietuvos klubų atstovai iškovojo 7 aukso, 7 sidabro ir 8 bronzos medalius.

UŽFIKSUOTI REKORDAI. 60 m bėgimo rungtyje užfiksuoti nauji šalies rekordai. Steponas Baltuonis (amžiaus grupė - V60) šią atkarpą įveikė per 8,53 sek., Mantas Semčenka (V35) tą patį nuotolį įveikė per 7,27 sek.