Klaipėdoje - metinė sunkiaatlečių konferencija

Antradienį į Klaipėdą buvo sugužėję įvairių Lietuvos miestų sunkiosios atletikos klubų atstovai. Mūsų mieste vyko Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos (LSAF) metinė konferencija, apdovanoti geriausi 2019 metų šalies sunkiaatlečiai, aptartas 2020 metų varžybų kalendorius ir kiti svarbūs klausimai.

Geriausiu 2019 metų Lietuvos sunkiaatlečiu pripažintas Klaipėdos sunkiosios atletikos sporto klubo atstovas Arnas Šidiškis. Šis Bronislavo Vyšniausko auklėtinis praėjusiais metais Europos čempionate užėmė 11 vietą.

Iš dailiosios lyties atstovių geriausia sunkiaatlete pripažinta Klaipėdos universiteto studentė Gintarė Bražaitė. Ši Algirdo Anankos auklėtinė planetos pirmenybėse iškovojo 13 vietą.

Taip pat atskiru prizu apdovanota ir perspektyvioji Gargždų sunkiaatletė Lijana Jakaitė. Ši trenerio Edvardo Šauklio auklėtinė Europos jaunimo iki 23 metų čempionate galutinėje įskaitoje iškovojo penktąją vietą, o rovimo rungtyje džiaugėsi trečiąja vieta.

Sunkiaatlečius apdovanojo šių metų pradžioje laikinuoju Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentu paskirtas klaipėdietis Vytautas Čepas.

DALYVIAI. Metinėje Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos konferencijoje Klaipėdoje dalyvavo įvairių Lietuvos miestų atstovai.